yükleniyor...

Microsoft Lumia 650 için Şok Fiyat!

Microsoft’un yeni akıllı telefonu olarak piyasaya çıkacak olan Lumia serisinin en yeni modeli Lumia 650 için şok bir iddia daha ortaya atıldı. Alüminyum bir kasaya sahip olacağını öğrenmiş olduğumuz akıllı telefonun teknik özelliklerine ek olarak fiyatı da bizleri şaşırtmaya yetti.

Özellik olarak 5 inç, 720p çözünürlüğünde alüminyum kasa ile bütünlük sağlamış olan 178 derece ips bir ekrana sahip olan Lumia 650 Microsoft’un açıklaması ile 550’nin bir gelişmiş versiyonu ve en ideal parçaları kullanarak en uygun ürün oluşturulmuş. Snapdragon 212 1.3GHz hızında işlemci, Windows 10 işletim sistemi ile birleşmesi sonucunda telefon tam bir Lumia ailesi ürünü olduğunu belli etmiş durumda. İşlemcinin telefona göre biraz geri kaldığını düşünüyoruz ama detaylı inceleme için test merkezimize gelmeden ürün hakkında kötü eleştiri yapmak da istemiyoruz.

Biliyoruz ki en çok merak ettiğiniz konulardan bir tanesi de telefonun kamerası, 5MP f / 2.2 ön lens ve 8MP çözünürlüğünde bir arka kameraya sahip Lumia 650. Bluetooth v4.1, A-GPS, GLONASS ve Beidou ile NFC, Wi-Fi 802.11 b/g/n ve GPS bağlantı türlerini ve çok merak edilen 4.5G’yi destekliyor.  Çift sim kart destekli yan modeli de bulunacak olan Microsoft Lumia 650’nin şimdilik sadece tek sim kart girişinin ülkemize gelecek versiyonunda 4G destekleyeceği düşünülüyor.

142 x 70.9 x 6.9mm ve 122 Gr ağırlığında 2000mAh bataryaya sahip olan akıllı telefon Microsoft Lumia 650 değişebilir arka kapak ve bataryası ile akıllı telefonların büyük bir kısımında sorun haline gelen yekpare yapıdan uzaklaşıyor.  Bu sayede de alüminyum üzerinde oluşabilecek zamanla deformasyonların kolaylıkla giderilebileceğini söyleyebiliriz.

Lumia 650 Fiyatı: 199$

 

ÜRÜN GÖRSELLERİ İÇİN SONRAKİ SAYFALARA İLERLEYİNİZ…

Microsoft Lumia 650 ön

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Microsoft Lumia 650 için Şok Fiyat! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft Lumia 650 için Şok Fiyat! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla