yükleniyor...

Microsoft İle Apple Ortaklık Yaptı.

İki büyük firma olan Apple ve Microsoft birbirlerine rakip olsa da bazı noktalarda ortaklıklar yapabiliyorlar. Bu ortaklıklar bir çok kullanıcının yüzünü güldürmeye neden oluyor.

Office-iOS-Apps

Bu kez Apple cihazlar için bazı Office uygulamaları için ortaklık yoluna gidildi. Bu ortaklık ile Microsoft Word , Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları Apple cihazlarında kullanabileceğiz. Bu uygulamalar ile Office ortamındaki birçok işi tek ekran üzerinde yapabilirsiniz. Buna örnek olarak aynı ekranda, aynı zamanda World ve Excel’i kullanma imkanımız da var.

Microsoft İle Apple Ortaklık Yaptı. konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft İle Apple Ortaklık Yaptı. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla