yükleniyor...

Microsoft Edge'e Android Kullanıcılarının İlgisi Büyük!

Uzun bir süredir Beta sürümünde kullanılan Microsoft Edge tarayıcısı normal sürümüne kavuştu ve Android platformunda yoğun ilgiyle karşılaştı.

Microsoft’un kendine ait internet tarayıcısı Microsoft Edge mobil platformlara geldikten sonra büyük bir ilgiyle karşılaştı. iOS ve Android platformlarda beta sürümünden çıkan Microsoft Edge Android tarafında yoğun ilgi görüyor.

Windows 10 yazılım güncellemesiyle hayatımıza giren Internet Explorer tarayıcısının biraz daha hızlı versiyonu Microsoft Edge mobil platformlar için de atılımda bulundu. Uzun bir süredir iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda beta sürümünde kullanımda olan internet tarayıcısı beta sürümünden çıkarıldı.

Android işletim sisteminde yoğun ilgi gören uygulama kısa zamanda 1 milyon indirme sayısına ulaştı. Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği internet tarayıcısı Google Chrome’a en güzel alternatif olarak Microsoft Edge uygulaması olacak gibi duruyor.

Microsoft Edge tarayıcısı App Store ve Google Play Store için aynı anda yayınlandı ancak iOS işletim sisteminde Android kadar değer göremedi. Apple TestFlight, uygulamanın yalnızca 10 bin kişi tarafından indirilmesine izin verdi.

Microsoft Edge tarayıcısı mobil platformlarda Windows 10 bilgisayarınız ile uyumlu bir şekilde çalışacak. Ziyaret ettiğiniz sayfalar, girdiğiniz paralolar, kaydettiğiniz sayfalar kişisel bilgisayarınız üzerinden de kontrol edilebilecek.

Microsoft Edge'e Android Kullanıcılarının İlgisi Büyük! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft Edge'e Android Kullanıcılarının İlgisi Büyük! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir nick oluşturucu demon slayer izle