SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
691
256 0

Microsoft Edge iOS ve Android Platformlarına Geliyor!

Microsoft Edge iOS ve Android Platformlarına Geliyor!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Windows 10 ile hayatımıza giren Microsoft Edge internet tarayıcısı Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarda da yerini almaya hazırlanıyor.

En popüler sosyal medya ağlarından biri Snapchat artık bilgisayar ortamında da kullanılabilecek. Ani bir kararla bu uygulamayı başlatacak olan Snapchat artık yalnızca mobil platformlarda yer almayacak.

Genç yaştaki insanlar tarafından oldukça sık kullanılan sosyal medya uygulaması Snapchat, son zamanlarda Instagram ile aralarındaki rekabete rağmen hayata tutunmaya çalışıyor. Bu büyük rakibi karşısında şansı her geçen gün biraz daha azalan proje artık bilgisayar kullanılarak da ulaşılabilecek.

Snapchat’in sosyal medya uygulaması ilk olarak dün tanıtılan Google’nin yeni bilgisayarı Pixelbook’larda kullanıma sunulacak. Ardından bu uygulamanın diğer işletim sistemlerine de yavaş yavaş sunulması bekleniyor.

Snapchat’in Google ile işbirliği içinde olduğunu duyuran Google donanım yöneticilerinden Matt Vokoun ilk olarak uygulamanın Pixelbook cihazlarında kullanılacağını belirtti. Uygulamanın ne tür özelliklere sahip olacağı ve masaüstünde ne şekilde çalışacağı hakkında henüz bir bilgi mevcut değil.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Microsoft Edge iOS ve Android Platformlarına Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft Edge iOS ve Android Platformlarına Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Microsoft Edge iOS ve Android Platformlarına Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.