yükleniyor...

Microsoft Akıllı Saat Uygulamalarını Tanıttı

Microsoft Akıllı Saat dünyasına kendisinin geliştirdiği Microsoft Band ile katılmıştı .Bu cihaz içinde Microsoft’un kendine özgü uygulamalar bulunmakta idi. Microsoft bazı uygulamalar hakkında resmi olarak açıklamalar da bulundu .

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Apple-Watch-vs-Microsoft-Band

Microsoft yaptığı açıklama da Android ve Apple cihazlar için bir takım Microsoft uygulamalarının  yayınladığını duyurdu. Microsoft’un e-posta uygulaması olan Outlook ,50 den fazla dil seçeneği bulunan OneNote uygulaması ,İnternet üzerinden dosya saklamaya yarayan OneDrive vb. uygulamaları  yayınlandı.

 

 

Microsoft Akıllı Saat Uygulamalarını Tanıttı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft Akıllı Saat Uygulamalarını Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Adana Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz dijital platform ne demek too many requests ne demek zyxel modem kurulumu rakı fiyatları gl hf ne demek Market Fiyatları