yükleniyor...

Metin2 Türkey Serveri Açıldı

Metin 2’nin efsane oyuncusu Edilee ile Metin 2’ye yeniden başlamaya ne dersiniz? O zaman sizi Metin 2 Turkey’e bekleriz.

Bir çok kişinin gençlik yıllarını yediği oyun Metin2, yeni sunucusu ile eski yılları özleyen oyuncuları bir araya getirmeye çalışıyor. Oyunun birinici serverinde bulunan Edilee isimli oyuncunun istekleri ile yapılan yeni sunucu, şuan Metin2’nin diğer serverlerinden daha çok online oyuncuya ulaşmayı başardı.

Metin2 son yıllarda özellikle Türkiye’de büyük çöküşe geçmişken, oyunun en eski ve en bilinen kişisi ile yeni bir sunucuya başlaması başarılı bir reklam stratejisi olarak görüyoruz. Peki ya bu reklam stratejisi neleri hedefliyor? En büyük hedefi 2008-2010 yıllarında oyunu bırakan oyuncuları bu kişi sayesinde oyuna geri getirmek, diğer taraftan ise oyuna getirilen yeni özellikler ile hesabı daha hızlı kasıp, hesabın ihtiyacı olan güçleri oyun içinden satın alarak firmaya para kazandırması gibi duruyor. 

 

EDİLEE BU SERVERDE NE YAPIYOR?

Edilee son bir kaç aydır özellikle Facebook hesabından fazlası ile aktif olmaya başladı ve oynadığı karakteri daha da geliştirerek, onu özleyen kişilere büyük bir sürpriz yapmıştı. En büyük sürprizi ise Metin 2 yetkilileri ile irtibat halinde olduğu yeni serveri müjdelemesi ile oldu. Peki bu serverde neler olacak? Edilee resmi Youtube kanalında paylaştığı videoda; her hafta etkinlikler, özlenen Metin 2’yi geri getireceğiydi. Bunların bir çok oldu ve Metin 2 son yıllarda kanalların görmediği doluluğu yaşadı. 

 

EDİLEE NEDEN HESABINI KASMIYOR?

Aslında bunun cevabı çok açık oyunda görevli Gm’lerin yardımı ile kasıldığı dedikodusu çıkmaması için şuanlık hesabını kasılmadığını düşünüyoruz.

 

METİN2 TURKEY SERVERİNE NASIL GİRERİM?

Metin2’nin yeni sunucusu Turkey’e girmek için tek yapmanız gereken Metin2’nin orjinal web sitesine girip kayıt olup, oyunu indirmek, daha sonra ise Turkey *Yeni sunucusunu seçip karakterinizi oluşturabilirsiniz.

Metin2 Türkey Serveri Açıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Metin2 Türkey Serveri Açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla