yükleniyor...

Meta Reels reklamları için gaza basıyor

Meta, Facebook ve Instagram’daki Reels videolarında reklam gösterimini artırmaya hazırlanıyor. Bu değişiklik, içerik yapımcılarının para kazanma yöntemlerinde de değişikliğe yol açacak. Şirket, içerik yapımcılarının parasallaştırma programına katılabileceği benzer bir programın Instagram’da da testlerine başladı. Meta, programını standart gelir paylaşımı düzenlemelerinden farklı şekilde yapılandıracak. Şirket, ödemeleri videoların izlenme sayısına göre yapacak. En çok izlenme sayısına ulaşan en çok parayı alacak. Meta, reklam performansı doğrultusunda ödeme yapılmasını tercih etmedi, çünkü içerik yapımcılarının kendi kontrolleri dışındaki şeylerden etkilenebileceği belirtildi. Bu değişiklik, Reels videolarının Meta için önemli bir etkileşim mecrası olduğunu gösterirken, Reels Play bonus programının sonlandırılması zorlu bir hedef olduğu için yapımcılarla paylaşılan gelir paylaşımı programına son verildi. Bu değişiklikle birlikte, Meta’da Reels videolarını hazırlayanların parasal kazancı artacak.

Meta Reels reklamları için gaza basıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Meta Reels reklamları için gaza basıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Eczaneler Adana Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Abdül Ne Demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir mastika rakı fiyatı rakı fiyatları