yükleniyor...

Mercusys’ten Wi-Fi 5 Fiyatına Wi-Fi 6’lı Yönlendirici

Mercusys, Wi-Fi 5 fiyatına Wi-Fi 6 teknolojisine sahip yeni bir yönlendirici sunuyor. Yüksek hızlı internet, akıcı video akışı ve oyun deneyimi için ideal olan bu yönlendirici, 802.11ax standartlarını destekleyerek daha hızlı ve etkili bir kablosuz ağ deneyimi sunuyor. Her türlü ev ve işyeri ihtiyacına uygun olan bu ürün, güçlü antenleri ve Smart Connect özelliği sayesinde akıllı bir cihaz yönetimi sağlıyor. Ayrıca, kolay kurulum, yönetim ve kontrol için mobil uygulama desteği sunan Mercusys Wi-Fi 6 yönlendirici , uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Hemen satın alarak internet deneyiminizi güçlendirin!

Mercusys MR60X: Wi-Fi 6 Teknolojili Fiyat/Performans Yönlendirici

Mercusys, Wi-Fi 6 teknolojili model sayısını artırarak yeni teknolojiye geçiş yapanlara fırsat sunuyor. Wi-Fi 6 teknolojisinin sağladığı tüm avantajları, daha eski teknolojili modellere kıyasla yüksek performans ve uygun fiyatla tüketicilere sunan Mercusys MR60X model yönlendirici, tam bir fiyat/performans ürünüdür.

Yüksek Performans, Daha Geniş Kapsama Alanı

Mercusys MR60X, kablosuz bağlantı hızlarını yüzde 40 artırarak WiFi kapsama alanını da genişleten teknolojilere sahiptir. Çift kanalda toplamda 1.5 Gigabit/sn kablosuz hızlara sahip olan yönlendirici, aynı anda daha fazla cihazın WiFi’a bağlanmasına olanak verir. MR60X, dört kat daha fazla cihazın ağa bağlanmasını sağlayarak ağ verimliliğini artıran teknolojilerle evdeki tüm cihazların sorunsuz ve yüksek hızda WiFi’a erişmesini sağlar.

Daha Yüksek Güvenlik

Mercusys MR60X, en gelişmiş WiFi güvenlik standardı olan WPA3 destekli olup ağı dışarıdan saldırılara karşı korumanın yanı sıra ağa bağlanan kişi ve cihazların güvenliğini sağlamak üzere gelişmiş ebeveyn denetimleri, misafir ağı uygulaması gibi özelliklerle donatılmıştır.

Kolay Kurulum ve Yönetim

Mercusys MR60X, Android ve iOS destekli mobil uygulama aracılığıyla kolayca kurulabilir ve yönetilebilir. Ayrıca akıllı bağlantı teknolojisi, IPTV, IPv6 desteği gibi gelişmiş özelliklere de sahiptir.

Fiyatıyla Rakiplerinden Ayrılan Mercusys MR60X Satışta!

Mercusys MR60X, fiyat/performans açısından oldukça iddialı bir yönlendirici olup Wi-Fi 6 teknolojisine geçmek isteyenlere uygun bir seçenek sunar. Türkiye’de KDV dahil 899 TL fiyatla satışa sunulan MR60X hakkında detaylı bilgi için Mercusys resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mercusys’ten Wi-Fi 5 Fiyatına Wi-Fi 6’lı Yönlendirici konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Mercusys’ten Wi-Fi 5 Fiyatına Wi-Fi 6’lı Yönlendirici ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Adana Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? too many requests ne demek rakı fiyatları gl hf ne demek tarhana ekşi olursa ne yapılır 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor