Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Mercedes-Benz Türk artık Zuuks Games’in sürüş simülasyonu oyunlarında  

Mercedes-Benz Türk artık Zuuks Games’in sürüş simülasyonu oyunlarında  

ABONE OL
11 Temmuz 2023, 01:34:35

Mercedes-Benz Türk, Zuuks Games’in popüler sürüş simülasyonu oyunlarında yer alıyor. Türkiye’nin önde gelen otomobil markası olan Mercedes-Benz Türk, oyunseverlere gerçekçi bir sürüş deneyimi sunmak için Zuuks Games ile iş birliği yapıyor. Bu oyunlar sayesinde Mercedes-Benz’in lüks ve güçlü modellerini sanal olarak deneyimleyebilir, farklı görevleri yerine getirirken gerçek marka detaylarını keşfedebilirsiniz. Mercedes-Benz Türk’ün eşsiz tasarımları ve yüksek performanslı araçlarıyla eşsiz bir sürüş keyfi yaşamak isteyen herkesi bu heyecan dolu simülasyon oyunlarına davet ediyoruz. Siz de Mercedes-Benz Türk ile Zuuks Games’in sürüş simülasyonu oyunlarına adım atın ve gerçekçilikle dolu bir sürüş deneyimi yaşayın.

Mercedes-Benz Türk ve Zuuks Games İş Birliği

Mercedes-Benz Türk, Türk girişimi Zuuks Games ile önemli bir iş birliğine imza attı. Yapılan lisans anlaşması ile Zuuks Games’in popüler mobil oyunları Bus Simulator: Ultimate ve Truck Simulator: Ultimate’da Mercedes-Benz araçları oyuncularla buluşacak.

Mobil Oyunlarda Mercedes-Benz Deneyimi

Zuuks Games’in mobil cihazlarda oynanan sürüş simülasyonu oyunları olan Bus Simulator: Ultimate ve Truck Simulator: Ultimate artık oyunculara Mercedes-Benz deneyimi sunacak. Oyunda yer alan araçlar, Mercedes-Benz’in ünlü yıldızını taşıyacak ve oyunculara gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatacak.

Mercedes-Benz Showroom’ları ve Reklamlar

Araçlarla birlikte oyun içerisinde Mercedes-Benz Showroom’larını ziyaret etme ve araçları yetkili servislerde onarma imkanı da sunulacak. Ayrıca lisans anlaşması kapsamında oyun içerisinde Mercedes-Benz reklamları da yer alacak.

Mercedes-Benz Yol Panoları ve İletişim Görselleri

Oyuncular, Türkiye sınırları içerisindeki Mercedes-Benz yol panoları ile ve bayilere yerleştirilmiş iletişim görselleri ile karşılaşacak. Bu sayede oyunda gerçekçi bir atmosfer oluşturulacak ve oyuncuların Mercedes-Benz markasını daha yakından tanımaları sağlanacak.

Mercedes-Benz ve Zuuks Games İş Birliği Hakkında

Mercedes-Benz Türk Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt, Mercedes-Benz ve Zuuks Games iş birliği hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Mercedes-Benz yıldızı taşıyan araçlarımızı her kanalda hem müşterilerimizle hem de Mercedes-Benz sevenlerle buluşturmak bizim için oldukça önemli. Dünya çapında üne sahip Zuuks Games ile böyle bir birliktelik kurduğumuz için de oldukça mutluyuz. Oyuncular, sürüş simülasyonu oyunlarında bizim araçlarımızla birlikte gerçek dünyadan ayırt edilemeyen bir deneyim yaşayacaklar. Oyun deneyimi boyunca Mercedes-Benz yetkili servislerini deneyimleyebilecek, gidecekleri yollar boyunca da Mercedes-Benz panolarıyla karşılaşabilecekler. Bu da bizim araçlarımızı tanımaları ve onları deneyimlemeleri için önemli bir fırsat.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments