yükleniyor...

Mercedes Araçları Toplatılıyor!

Dünya devi otomobil markası Mercedes araçlarını geri çağırmak için hazırlanıyor. Piyasaya sürdüğü bazı araçlarda hata tespit edildi. Yetkililer bu şok edici olayın çözümü için araç sahiplerini parça değişimine çağırıyor.

Mercedes büyük bir sorunla karşı karşıya. Piyasaya sürdüğü otomobiller ve geliştirdiği teknolojiler ile oldukça popüler olan şirket bazı araçlarını geri çağırma kararı aldı.

Alınan bu karar doğrultusunda Amerika’da 354 bin araç geri çağarılacak. Yetkilileri çok şaşırtan bu geri çağırma sorununun sebebi bir anda ortaya çıkan marş basmama sorunu olduğu söyleniyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada marş basma işleminin bir kaç kez yapılmasının ardından motorun çalışmaması durumunda aracın motor parçalarında erime ya da alev alması gibi sorunlar doğuracağı belirtildi. Sorunun marş motorundan kaynaklandığını firma yetkilileri 354 bin aracını geri çağırıp gerçekleşmesi olası sorunların önüne geçmeyi planlıyor.

2015-2017 yılları arasında üretilen CLA, E-Class, C Class, GLA GLC gibi modellerini geri çağıracak. Mercedes yetkilileri araç sahiplerinin gerekli yerlere parça değişimi için başvuru yapması gerektiğini bildirdi.

Mercedes Araçları Toplatılıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Mercedes Araçları Toplatılıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları