yükleniyor...

Maydanoz Limon Kürü

Maydanoz Limon KürüMaydanoz ve limonun ödem söken ve metabolizmayı hızlandıran etkisini muhakkak duymuşsunuzdur. Bu sadık ikili ile yapılan pek çok kür, karışım ve içecek vardır. Maydanozun kaynatılarak yahut çiğden robottan geçirilerek kullanıldığı maydanoz kürü içecekleri oldukça revaçtadır. İbrahim Saraçoğlu’nun maydanoz kürü tarifleri ise pek çok kişi tarafından uygulanmış ve tavsiye edilmiştir. Yağ yakan maydanoz kürü onlardan birisidir. Maydanoz kürü ile zayıflama yöntemi son derece kolay ve sağlıklı bir yöntemdir. Yağ yakan maydanoz kürünü yapmak istiyorsanız kararlı olmanız ve tek bir gün bile kürü aksatmamanız gerekmektedir.

Yağ Yakan Maydanoz Kürü

İbrahim Saraçoğlu’nun söylediği gibi maydanoz ve limon öyle bir nimet ki 15 gün boyunca yapılacak bu özel maydanoz kürü sayesinde cilt ışıl ışıl parlıyor ve karaciğer yağlanması varsa ortadan kalkıyor. Eğer maydanoz kürü karaciğer yağlanması için yapılacaksa 3-4 gün ara vererek 15’er günlük periyotlar halinde 1 ay boyunca yapılmalı.Maydanoz limon kürü hem karaciğeri arındıran hem de toksinleri atan mucizevi bir üründür.Maydanoz kürünü her uygulayanın memnun kalması da, bu formülün başarısını ortaya koyuyor.Maydanoz suyu ile zayıflama yönteminde değişik bir alternatif de maydanozları suda haşlayarak çıkan yeşil suyu tüketmek şeklindedir. Bu maydanoz suyu kürü de hem yağ yakar hem de sindirim sistemi ve özellikle böbreklerde arınma sağlar.

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü Tarifi

Maydanoz kürü nasıl yapılır diyorsanız işte size iştah kesen ve yağ yakan Saraçoğlu formülü:Malzemeler:

  • 15-16 sap maydanoz
  • 1 limonun suyu
  • 1 bardak su

Hazırlanışı: 15-16 sap maydanozu ve 1 limonun suyunu 1 bardak suyla blenderden geçirin. Bu suyu sabah uyanır uyanmaz aç karnına için ve en az yarım saat bir şey yiyip içmeyin. 15 gün devam edeceğiniz bu maydanoz kürünü 3-4 gün durdurun ve yeniden başlayarak bir 15 gün daha devam edin.Maydanoz Kürünün FaydalarıKaraciğerinde yağlanma olanlar sabahları genellikle yorgun kalkarlar. Ne kadar uyurlarsa uyusunlar uykularını alamazlar ve yorgun hissederler. Ama maydanoz limon kürü uygulanmaya başlandıktan itibaren kişi zinde uyanır ve kendini yenilenmiş hisseder. Ancak bu kürün püf noktası, kullanılacak maydanozun köylüler tarafından yetiştirilmiş, katkısız, ilaçsız ve doğal maydanoz olması gerektiğidir. Marketlerde satılan iri yapraklı maydanozlardan fayda sağlamak neredeyse olanaksız. Maydanoz kürü ile cildinizin pembeleştiğini ve gerginleşerek parladığına da yanık olacaksınız.

Maydanoz Limon Kürü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Maydanoz Limon Kürü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek American Horror Story Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Kütahya Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Abdül Ne Demek too many requests ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir mastika rakı fiyatı gta 6 sistem gereksinimleri