Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Maxipuan Kullanılan Siteler

Maxipuan Kullanılan Siteler

ABONE OL
10 Kasım 2022, 19:01:11

Maxipuan kullanılan siteler nelerdir? Maxipuan Maxi Karta sahip olan müşteriler tarafından harcama sonucu elde edilen puanlar olarak bilinmektedir. Bu puanlar harcamalarla birlikte birikerek daha sonra alışveriş yaparken kullanmaya yaramaktadır. Birçok farklı sitede Maxipuan kullanımı mümkündür. Maxipuan kullanılan siteler Maxipuan kazanma yöntemi oldukça basittir. Maxipuan kullanılan siteler Maximum kartınız ile her 100 TL harcamada 1 Maxipuan kazanılır. Bu biriken puanlar şu sitelerde harcanabilmektedir; Maxipuan kullanılan siteler 2023Maxipuan Kullanılan Siteler

  • Hepsiburada
  • N11
  • GittiGidiyor
  • Trendyol
  • Kitapseç
  • com
  • Kitapyurdu
  • Pttavm
  • Morhipo
  • Biletix

Maxipuan Kullanılan Siteler

Maxipuan sistemi Türkiye’nin en büyük yemek sipariş şirketi olan Yemeksepeti ile anlaşmalıdır. Peki, Yemeksepeti Maxipuan nasıl kullanılır? Yemeksepeti uygulaması üzerinden Maxipuan kazanmak için sipariş ödemelerini Maximum Kartla yapmanız gerekmektedir. Ayrıca ödeme etkinliği sağlamak üzere Maximum uygulaması üzerinden Yemeksepeti aktifleştirirsiniz. Daha sonra 75 TL üzeri harcamalarda Maximum kartta %10 oranında Maxipuan kazanırsınız.Yemeksepeti Maxipuan nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise şudur; Yemeksepeti Maxipuanlar siparişler verildiğinde yeterli miktarda birikmesi halinde ödemeyi yapma imkanı sağlamaktadır. Ödeme kısmında bulunan Maxipuan yemek ücretinden düşürülür. Bu şekilde normalden daha ucuz bir ödeme yapmış olursunuz.Gala Coin Yorumlarına göz attınız mı? Gala Coin hakkında tüm detayları hemen öğrenin.

Bim’de Maxipuan Geçerli Mi?

Alışveriş ve perakende satış mağazalarından biri olan Bim’de Maxipuan geçerli mi? Genellikle market alışverişlerinde sevilen bir işletme olan Bİm’de Maxipuanın kullanılıp kullanılmadığı merak edilmektedir. Bim’de Maxipuan maalesef geçerli değildir. Ancak Bim dışında Migros, A101 ve Şok gibi satış mağazalarında Maxipuanları kullanabilirsiniz.

Hepsiburada Maxipuan Kullanımı

Hepsiburada Maxipuan kullanımı oldukça kolaydır. Seçmiş olduğunuz ürünler sepetinizde biriktiğinde ödeme işlemi gerçekleştirirken Maximum kartınızı girin. Ödeme işlemeleri gerçekleştirilirken kartınızda bulunan Maxipuanı limit sınırı olmaksızın kullanabilir ya da üründe puanla ödemede fiyat düşüşü sağlayabilirsiniz.

N11 Maxipuan Kullanımı

N11 Maxipuan kullanımı işlemi için belli bir sınırlandırma bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük e ticaret sitelerinden biri olan N11’de diğer online satış gerçekleştiren sitelerin aksine Maxipuanları ödeme indirimi olarak kullanmak mümkün değildir. N11’de seçtiğiniz ürünün ödeme aşamasında eğer seçtiğiniz ürünü Maxipuanla ödeyecekseniz tam olarak karşılayacak miktara sahip olmalısınız. Eğer ürün 100 TL ise 100 TL değerinde Maxipuan gerekir bir miktarını kartla bir miktarını puanla ödemek mümkün değildir.

Trendyol Maxipuan Kullanımı

Ülkemizde online alışveriş denilince reklamlarıyla akla gelen Trendyol Maxipuan kullanımı imkanına sahiptir. Bu işlemi yapmak için Trendyol sepetinizin ödeme işlemine devam edin. Trendyol burada hesap kartı ya da kredi kartı ile ödeme seçeneği verecektir. Burada kredi kartlarından Maximum kartınızı seçin. Eğer firma anlaşmalı ise Maxipuanlar işlemde kullanılabilmektedir. İndirim kuponlarıyla bilinen Trendyol’da genellikle bu tip chip paralar pek yaygın olarak kullanılmamaktadır.Maxipuan sistemi her ne kadar müşterilerin ödeme kolaylığı ve yaptığı ödemelerin avantajı olarak gösterilse de çoğu zaman daha fazla harcama yapmaya teşvik etmektedir. Bu sebeple müşterilerin harcamalarını sınırlandırması önerilmektedir

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments