SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
999
370 0

MARVEL Future Fight’a Dev Güncelleme!

MARVEL Future Fight’a Dev Güncelleme!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

MARVEL Future Fight’ın son sürümü, Savaş Dünyası’na gerçek zamanlı PvP modu ekleyerek kullanıcı temelli yeni oyun özellikleri sunuyor

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., 2016 Google Play™ Ödülleri “En İyi Oyun” kategorisinde aday gösterilen MARVEL Future Fight için hazırladığı dev güncellemeyi duyurdu. 2.2.0 sürümünde, oyuncuları savaş sistemlerine getirilen daha eğlendirici içerikler ile birlikte, yeni kostümler, karakterler ve pek çok yeni sürpriz bekliyor.

Sevilen mobil aksiyon oyunu Marvel Future Fight’a eklenen heyecan verici güncellemede, oyuncuların mevcut savaş modu ile yeni gerçek zamanlı mod arasında seçim yapabilmesini sağlayacak PvP sistemi bulunuyor. Özel Görev, Boyut Yarlığı ve Düşman Kuşatması oynayan oyun severler, yeni güncellemeyi hemen fark edebiliyor. Netmarble, Özel Görev’de bir aşama tamamlandığında elde edilen tecrübenin fazlasıyla artmasını sağlayarak, daha çok deneyim kazanmak isteyen oyuncular için görevi daha faydalı hale getiriyor.

Düşman kuşatmasının zorluk seviyelerine göre üç bölüme ayrıldığı güncellemeyle beraber, öncekine kıyasla daha az bölüm tamamlayan oyuncular aynı miktarda ödül alabiliyorlar. Son olarak, ittifaklardaki topluluk hissinin güçlendirilmesi amacıyla içeriği yenilenen oyunda, Boyut Yarığı da ittifak üyelerinin oyunculara bu bölümde yardım etmesine izin verebiliyor.

Netmarble Games Chief Global Officer’ı Seungwon Lee “MARVEL Future Fightoyuncularıyla bu heyecan verici güncellemeleri paylaşmaktan çok mutluyuz. Son gelen kullanıcı temelli güncellemeler ve oyun geliştirmeler sayesinde MARVEL Future Fightseverler en iyi oyun deneyimi için harika fırsatlar bulabilecek” dedi.

MARVEL Future Fight v.2.2’taki güncellemeler :

  • Son derece dayanıklı bir vücuda ve akıl almaz güce sahip Süper Kahraman olan Hyperion MARVEL Future Fight’ın yeni güncellemesinde yer alıyor.
  • Malekith, Yondu, Demir Yumruk , Alaycıkuş, Ronan ve Kara Dul için yepyeni kostümler geliyor.

  • Yeni güncellemeyle, Hyperion, Ronan, Malekith, Yondu, Demir Yumruk, Alaycıkuş ve Ay Şövalyesi de artık 2. kategoriye yükselerek çok daha güçlü özelliklere kavuşuyor.
  • Ekipman geliştirmeleri kolaylaştırmak için otomatik geliştirme ek seçeneği sunuluyor. Ayrıca oyunun yeni güncellemesi Biyometrik Seçici ekranında en popüler kahramanları ve belli bir karakterin kaç biyometriğe sahip olduğunu gösteriyor.

MARVEL Future Fight tüm dünyada App Store® ve Google Play™ üzerinden indirilebilir.

App Store®: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-future-fight/id955705796

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb

 

Kaynak: Technosfer.com

" MARVEL Future Fight’a Dev Güncelleme! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere MARVEL Future Fight’a Dev Güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda MARVEL Future Fight’a Dev Güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Nokia X20’nin tanıtımı yapıldı: İşte cihazın özellikleri
Nokia X20’nin tanıtımı yapıldı: İşte cihazın özellikleri
AnTuTu Mart 2021’in en iyi Apple cihazlarını belirledi
AnTuTu Mart 2021’in en iyi Apple cihazlarını belirledi
Vivo X60t’nin tanıtımı yapıldı
Vivo X60t’nin tanıtımı yapıldı
MSI Yeni Cihazlarını Tanıttı
MSI Yeni Cihazlarını Tanıttı
Vivo X60 tanıtıldı: İşte merak edilenler
Vivo X60 tanıtıldı: İşte merak edilenler
iQOO Z3’ün tanıtım tarihi belli oldu
iQOO Z3’ün tanıtım tarihi belli oldu
MSI Trident X incelemesi
MSI Trident X incelemesi
Wish, Türkiye’ye Entegre Oldu!
Wish, Türkiye’ye Entegre Oldu!

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.