Madencilik Oyunu: Idle Miner

Madencilik Oyunu: Idle Miner

Akıllı telefon madencilik oyunu Idle Miner, maden oyunlarını severler için şahane bir oyun.

Fluffy Fairy Games tarafından geliştirilen Idle Miner, madencilik oyunu arayanlar için şahene bir oyun. Dik olarak oynanan bu oyun, isterseniz oyun açık iken kazandıklarınızı kullanabilir, isterseniz oyun kapalıyken atıl durumdaki madenleri satarak gelirinizi arttırabilirsiniz.

Idle Miner oyununda maden kazmak gerçekten de çok kolay, oyunun içinde bulunan güçlendirici ile video izleyerek maden satışlarınızdan iki kat kar etme imkanınız bulunuyor.Günlük ödüller ile birlikte süper nakit veren oyun, 14. güne geldiğimizde madenlerden daha fazla kazanmamıza lazım olan Beceri puanı veriyor. 

 

OYUNUN NASIL OYNANIYOR?

Oyuna başladığımızda 1 adet kuyu ile başlıyoruz. Bu ilk kuyuya medenci alarak elimiz ile kontrol ediyoruz. Daha sonra Asansör yardımı ile aldığımız madenleri Depoya götürterek satışını gerçekleştiriyoruz ve bu kuyuların sayısını arttırabiliyoruz. Her Kuyu, Asansör ve Depo için ise yöneticiler işe alarak onların otomatik olarak çalışmasını sağlayabiliyoruz. İşe aldığımız bu yöneticilerin ise bazı özellikleri bulunmakta ve çalışanları daha hızlı,daha güçlü hale getirebiliyoruz.

Oyuna başladığımızda Kömür madeni ile başlıyoruz, daha sonra ise altın madeni, yakut madeni ve elmas madeni gibi bir çok maden bulunuyor. Biz daha  Yakut madenine ulaşabildik. Bazı haftalarda ise Etkinlik Madeni açılıyor ve buradaki toplamalar ile birlikte, altın veya süper nakit alabiliyoruz.

Belli bir levele geldiğimizde ise Atalyö ve Araştırma Labaratuvarının kilitleri açılıyor. Araştırma Labaratuvarın’da madenlerin daha hızlı çıkmasını arttırabiliyorken, Atolye’de ise Depo, Maden Kuyusu ve Asasör çalışanlarının güçlerini arttırabiliyoruz. Oyunda hediye olarak Sandık veren Idle Miner, bu sandıklarda çıkan kartlar ile tüm çalışanlarımızın güçlerini arttırarak daha fazla altın almamıza imkan sağlıyor.

Prestij kısmı ile birlikte Madenlerden alacağımız Gelirleri ve Ofline Nakitleri arttırabiliyoruz. Tüm madenleri aynı anda toplayabilmek için harita kısmından toplayı seçiyoruz, daha sonra ise Topla x2 butonuna basarak toplayacağımız altınları hem tek seferde toplayıp hemde iki katı kazanabiliyoruz.

 

IDLE MİNER HANGİ PLATFORMDA VAR?

Akıllı telefonlarınızda bulunan Store’a “Idle Miner Tycoon” yazarak oyunu Android ve Ios cihazlarınızda yükleyebilirsiniz.

 

 

 

 

"Madencilik Oyunu: Idle Miner konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Madencilik Oyunu: Idle Miner ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Madencilik Oyunu: Idle Miner ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. baran dedi ki:

  bu oyun çok güzel

 2. Ceren Kırıktaş dedi ki:

  Anakaradaki sahil birin son görevinde azami seviyesi diyordu. Azami seviyesi nedir?

  1. Furkan YURDAKUL dedi ki:

   galiba en üst seviyeye ulaşmışsınız.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları