Technosfer

Maçkolik Web Sitesi

Maçkolik yıllarca spor sevenlere hizmet vermektedir. Site iki kurucuya sahiptir. 2002 yılında kurulmuştur ve 2012 yılında Perform şirketine 40 milyon TL’ye yarı hissesi satılan şirket ülkemizde en çok ziyaretçi çeken web siteleri arasındadır.

Erdem Yurdanur ve Tarkan Onar sitenin kurucularıdır. Bunlara ek üç yatırımcı ile bu günlere kadar gelmiştir. Bu yatırımcılar Cahit Güvensoy, Şefik Sertel ve Namık Kural olduğu bilinmektedir. Sitenin tek sahibi olan Perform önce 2012 yılında şirketin %51 hissesini satın almıştır. Sonrasında 2016 yılında geriye kalan %49’luk kısmını da satın alarak sitenin tek sahibi olmayı başarmıştır.

Maçkolik Canlı Yayın Özelliği Doğru Sonucu Veriyor mu?

Site hangi lig olursa olsun bütün maçları canlı olarak vermektedir. Sistem size sadece futbol karşılaşmaların sonuçlarını değil buna ek olarak basketbol, tenis, e-spor, voleybol, buz hokeyi, masa tenisi gibi birçok spor dalının sonuçlarını da insanlara sunmaktadır. Perform’un siteye sahip olması tüm sonuçların doğru olmasını %100 oranında mümkün kılmaktadır.

Maçkolik İddaa Programının Avantajları ve Özellikleri

Maçkolik iddaa oynamak isteyen kullanıcıların ya da oynayanların tercih ettiği sitelerden. Bu site size sadece sadece canlı olarak maçları takip etme imkanı sunmaz. Aynı zamanda takımlar hakkında ki tüm istatistiksel bilgilere de sahip olmanız bu site sayesinde mümkürdür. Son oynanan maçlar, sakatlık durumları, lig puanları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sitenin iddaa programı iki farklı şekilde kullanıcılara hizmet verir. Bunlardan biri sadece belirli oranları öğrenebileceğiniz program bir diğeri de tüm detayları ile programın tamamını görebileceğiniz programdır. Maç sonucu

Maçkolik Mobil ve Web Sitesi Kullanımı

Maçkolik Canlı Skor özelliği sayesinde gollerden anında haberdar olursunuz. Hatta golün iptal olma durumunda da size bildirim gelmektedir. Bu golün neden iptal olduğuna kadar her bilgi size sunulmaktadır. Sistem önce bir web sitesi olarak ortaya çıksa da şu anda birçok uygulamada mevcuttur.

Maçkolik hakkında merak edilenler

Maçkolik Nedir?

Spor branşları hakkında size bilgi sağlayan bir internet sitesidir.

Maçkolik Uygulaması Ücretli mi?

Kullanıcılara tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.

Maçkolik Sahibi Kimdir?

Perform sitenin sahibidir. Daha fazla bilgi için yazımızı okuyunuz.

Exit mobile version