Lüks Telefon Markası Vertu Geri Dönüyor !

16.10.2018
A+
A-
Lüks Telefon Markası Vertu Geri Dönüyor !

Aşırı lüks telefonlarıyla tanınan ve sahibi Uzan’lar olan Vertu , mali krizi atlattı ve sonunda telefon pazarına dönmeye hazırlanıyor . Detaylar haberimizde

Nokia’nın lüks markası iken Microsoft’a satılan ve Microsoft himayesinde iken mali krize giren , açık arttırma ile Uzanlar Grubuna satılan Vertu, yarın Çin’de “Yaşa ya da öl” sloganıyla bir lansman yapacak.

Davetiyede Handmade in England ibaresi dikkat çekiyor. Bununla birlikte etkinlik Çin’de olacak ve muhtemelen yeni lüks telefon ilk olarak Çin’de satışa sunulacak. Vertu’nun TCL ile üretim ortaklığı yaptığı da hesaba katıldığında İngiltere’de nasıl bir üretim gerçekleştireceği, yani kısaca üretim detayları hakkında henüz bir bilgimiz yok.

Bakalım Vertu, piyasada beklenilen etkiyi yaratıp lüks severlerin ilgisini çekebilecek mi göreceğiz.

"Lüks Telefon Markası Vertu Geri Dönüyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Lüks Telefon Markası Vertu Geri Dönüyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lüks Telefon Markası Vertu Geri Dönüyor ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük
Mert Büyük
Teknoloji hayatın güzel bir heyecanı .
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları