yükleniyor...

Logitech G300s Gaming Mouse İncelemesi

Technosfer.com ailesi olarak bugün sizlere Logitech’in G300s model numaralı Gaming Mouse’unu inceleyeceğiz.

Giriş seviyesi, uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteli bir oyuncu mouseu arayanlar için bu yazımız bir yol gösterebilir. Bakalım bu mouse bizlere neler sunuyor?

Herkes aldığı veya alacağı cihazın fiyatına göre vereceği performansın üstün olmasını ister. Hele ki yeni bir bilgisayar almak isteyenler ya da bilgisayar toplatanlar bu durumu oldukça sorgular. Ekipmanlardan ziyade bilgisayar parçalarına önem verir ve bilgisayar ekipmanlarını ikinci plana atılır. Mouselarda bu durumun başını çeker ve çok fazla önemsenmez. Bu yazımızda sizlere bir mouse için normalde gözden çıkarabileceğiniz bir fiyatın üzerine bir miktar daha para koyarak alabileceğiniz ve hem oyun oynarken aldığınız zevki daha da artıracak hem de gündelik kullanımınızda da ergonomisi açısından sizi memnun edecek olan Logitech G300s Gaming Mouse’u inceliyoruz.

Logitech’in giriş seviyesi için çıkardığı bu mouse, kutusunda tasarım ve renklerle ilk görünüşte bizi kendine çekmeyi başarıyor. Kutunun ön yüzünde bizler mouseun şık tasarımlı bir fotoğrafı karşılarken, kutunun arka yüzünde ise mouse ile ilgili bazı özellikler bizlere gösteriliyor.

Mousea önden baktığımızda bizleri güzel bir görüntü karşılıyor. 2’şer adet her iki kenarda bulunan tuşlar ve cihazın ortasına konumlandırılmış 2 tuşla birlikte toplam 9 fonksiyona sahip tuşların görüldüğü mouseta kablo çıkışından da görüldüğü gibi cihazı kablosuz olarak kullanma seçeneği yok.

Cihazın tepeden görüntüsünde ise çok şık bir görüntü bizleri karşılıyor. Şık bir biçimde konumlandırılmış tuşların görüldüğü Logitech G300s, her iki el ile kullanılması amacıyla yapılan mouseun bu durumu tasarıma da yansıtılmış. Cihazın her iki yanında da bulunan ledler de bir miktar görülebiliyor. Arkaya doğru uzan G serisinin sembolü de şık görülüyor.

Cihazın yan bölgesi ele konfor sağlayan kaliteli bir malzeme ile kaplı. Kenar bölgesine konumlandırılan renkli ışık saçan led aydınlatmalar 8 farklı renge bürünebiliyor. İsterseniz manuel, isterseniz otomatik olarak renk değişimi yapabilme seçeneği de Logitech Gaming Software uygulamasında mevcut.

Logitech Gaming Software Uygulaması

Logitech’in mouse ayarlarını yapmanız için geliştirdiği Logitech Gaming Software uygulamasında ilk olarak bizi böyle bir ekran karşılıyor. Uygulamada mouse imlecinin kayma hızından diğer birçok özelliğinde değişiklik yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde mouse üzerine istediğiniz komutları her tuşa ayrı olarak yerleştirebilirsiniz. Bunun yanında mouseunuzu her oyun için ayrı şekilde yapılandırabilirsiniz ve beyni olan bir mouse olduğu için bütün komutlarınızı aklında tutabilir.

90-100 TL arasında bir fiyat etiketiyle bulabileceğiniz Logitech G300s, fiyat-performans konusunda başarılı bir grafik sergiliyor. Giriş seviyesi, uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteli bir oyuncu mouseu arayanlar için kesinlikle biçilmiş kaftan olan bu mouseu sizlere tavsiye ediyoruz.

Logitech G300s Gaming Mouse İncelemesi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Logitech G300s Gaming Mouse İncelemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla