yükleniyor...

Logitech Doodle Collection Serisini Tanıttı!

Logitech yeni mause serisi olan Doodle Collection 2017 serisini tanıttı. Bir birinden tatlı tasarımlara sahip olan Logitech’in yeni seri kablosuz mause’larının tüm detayları haberimizde.

Gençlerin günümüzde önemli rol oynadığı bilişim sektöründe her geçen gün yeni bir olay karşımıza çıkıyor. Logitech gibi büyük aksesuar üreticileri gençlerin ve kendisini genç hissedenleri dinleyerek çok çarpıcı ürünler ortaya çıkarıyorlar. Hayal dünyasını son noktasına kadar kullanan Logitech tasarımcıları yeni kablosuz mause serisi ile büyük ilgi uyandıracak gibi duruyor.

ARAYAN KENDİSİNİ BULABİLECEK

Yeni Logitech Doodle Collection serisi ürünlerde sizde kendinizden bir parça bulabileceksiniz. Farklı ve ilginç durumdaki tasarımların arasında; yüzen robot kafasından kay-kay kullanan hamburgere, basketbol oynayan ayakkabıdan süpürgeli kediye ve konuşan dondurmaya kadar pek çok sevimli karakter yer alıyor. Sizde çalışırken masanızda gülmek istiyorsanız bu yeni serideki ürünler size göre olabilir gibi gözüküyor.

ÇARPICI FİYATLAR İLE GELİYOR

Logitech’in yeni serisindeki ürünlerin tasarımı çok güzel ve farklı ancak ülkemizde tüketiciler olarak biz neye ne kadar veriyoruz sorusunu cevaplıyor mu? Fiyat performans açısından yeni seri ürünler yeterli mi? Logitech yeni kablosuz mause serisi Doodle Collection’da bulunan ürünler tek pille yaklaşık 12 aya kadar kesintisiz çalışabiliyor. Ayrıca 10 metreye kadar çekim gücü sunan yeni seri ürünler Logitech’in uzun yıllardır geliştirmiş olduğu ve öncülüğünü yaptığı nano alıcı ile tüm işletim sistemlerini destekliyor.

Tahmin ettiğimiz gibi ürünün fiyatı yüksek denilemeyecek bir seviyede tutulmuş. Ofis ve günlük kullanım için ideal olan 2017 Doodle Collection Mouse’ların, Haziran ayı içerisinde raflardaki yerini alması bekleniyor. Bir çok satış kanalı üzerinden satışa sunulacak olan yeni seri kablosuz mause’ların son kullanıcı için raf fiyatı KDV dahil 69 TL olarak belirlenmiş durumda. 

Logitech Doodle Collection Serisini Tanıttı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Logitech Doodle Collection Serisini Tanıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir dijital platform ne demek mastika rakı fiyatı marla makaron filtre fiyatları adet geciktirici ilaç isimleri tarhana ekşi olursa ne yapılır 52 hafta kaç ay