İnternetManşetMeizu

LiPro isimli yeni bir firma geliyor

LiPro isimli yeni bir firma ortaya çıkıyor. Meizu isimli akıllı telefon üreticisi tarafından yan firma olarak karşımıza çıkacak.

Bir çok telefon firması kurulduktan sonra kendilerine ait alt markalar çıkarmaya devam ediyor. Bu telefon firmalarından biri olan Meizu yeni çıkarmayı planlamış olduğu Lipro markası; Life ve Pro kelimelerinin birleşimi ile oluşan bir marka ismi. İlk gösterimin 5 Ocak 2021 tarihinde yapılması planlanıyor. Meizu almış olduğu bu karar ile ürün çeşitliliğini artırabilme şansı elde ediyor. Tanıtılması beklenen bu marka genel olarak ev sektörünü içinde barındıracağı düşünülüyor. Yeni çıkacak olan bu markada Meizu loT (Ürünlerin birbirleri arasında internet bağı kurması) ürünleri çıkartıcak. Firmanın geçtiğimiz dönemlerde çeşitli ürünler çıkarttığını biliyoruz. Kapı ve ev sektörüne daha önceden ürünler sunulmuştu ancak tanıtımı yapılacak olan bu markanın şimdilik ne tür ürünler çıkarttığı konusunda bir bilgi yok.

Bu haberimizde Meizu’nun alt markası olacak olan Lipro hakkında bazı bilgiler paylaştık. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okuyabilirsiniz.

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu