yükleniyor...

Linux CLI Launcher Kullanıma Hazır!

Linux tarafından geliştirilen mobil arayüzü sayesinde cihazınızı komutlarla yönetebileceksiniz. Detaylar haberimizde..

Linux işletim sisteminin sunduğu özgür komut sistemi artık mobil cihazlarda da olacak. Cep telefonlarınızı Linux arayüzü sayesinde özgürce kodlayabilirsiniz.

Bilgisayarlarda Linux işletim sistemi sevdalalıları oldukça fazla. Tam olarak içinde yer almasanız da artık Linux tarafından geliştirilen Linux CLI Launcher ile cep telefonunuzu kendi komutlarınızla yönetebilirsiniz.

Tam olarak ne olduğunu bilmeyen kullanıcılar için bu durumu kavramak biraz zor bir durum. Bu yüzden çok fazla bilgisi olmayan kişilerin bu uygulamayı indirmemelerini şiddetle tavsiye ederiz. Launcher tarafından kullanıcılara sağlanan en önemli özellik bütün yapacağınız işlemlerin sizin elinizin altında geçecek olması. Yani örnek vermek gerekirse bir uygulama için silme işlemi yapmak istiyorsanız “Uninstall[app]” komutunu kullanarak adını yazacağınız uygulamayı tek bir satır kod ile silebilirsiniz. Arayüz üzerinde telefon ile yapmak istediğiniz işlemler için belli başlı komutlar yer alıyor.

Günümüz teknoloji dünyası hızı getiren bir ortam olmaya başladı. Normalde en ufak işimizi bile tek tıkla halletmek bizlere zor gelirken telefona komutlar vererek işlemler yapmak herkes için ilgi çekici olmayabilir.

Yapılan komut işlemlerinin biraz karışık olduğunu belirtmekte yarar var. Linux komutlarla işlem yapmak isteyen kişiler için oldukça güzel bir fırsat sunuyor. Uygulamayı edinmek ve hemen kendi telefonunu kendi komutlarıyla yönetmek isteyen kişiler Google Play Store üzerinden bu uygulamayı indirebilirler. Ancak bir kötü haberimiz var. Uygulama şu an için yalnızca Android işletim sistemi üzerinde kullanılıyor.

Linux CLI Launcher Kullanıma Hazır! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Linux CLI Launcher Kullanıma Hazır! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla