Line Müzik Servis Hizmetine Balıyor

  • 11 Haziran 2015
  • 2.063 kez görüntülendi.
Line Müzik Servis Hizmetine Balıyor

Mobil platformlarda ücretsiz mesajlaşma imkanı tanıyan Line uygulaması ,yeni bir proje geliştirdi.Uygulama kendi müzik servisini kullanıma sunmak için gün sayıyor.Detaylar haberimizde.

Apple , kendi yapımı olan yeni müzik hizmetini duyurmasının ardından bir çok yenilikçi platform hemen harekete geçti.Bunlardan birisi de mobil mesajlaşma uygulaması Line oldu.Rekabeti arttırmak için geliştirilen bu tür uygulamalar  , servislerin daha da iyi çalışmasını sağlıyor  , bu da en çok bizim  işimize yarıyor.Gel gelelim Line yöneticileri , bu servisi hayata geçirmek için önemli bir karar aldılar.

Bildiğimiz gibi Japonya dünyanın en çok teknoloji seven ülkelerinin başında geliyor.Ancak Japonya’da müzik dinlemek için çoğu zaman CD satın almanız gerekiyor.Bunun sebebi ise yayını yapan firmaya ait olan telif hakları.Line , bu engeli bir şekilde aşarak uygulamayı Japonya’da aktif etmek için hazırlık yapıyor.

Bu yeni müzik servis hizmeti , Apple Müzik gibi ücretli olacak.Yaklaşık 8 dolar olan premium üyeliğin yanı sıra bu miktarı fazla bulan kullanıcılar için 20 saat kotalı bir seçenek daha var.Uygulamanın yıl sonuna kadar 30 milyon şarkıya ev sahipliği yapması bekleniyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ