SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
421
156 0

LINE Lite İle Mesajlara Devam

LINE Lite İle Mesajlara Devam
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Anlık mesajlaşma devi olan Line, Android cihazlar üzerinde kullanılan uygalamasının daha az yer kaplayan bir versiyonu olan “Lite” i yayınladı. Bu versiyon ile birlikte kullanıcılar, depolama alanı ve veri tasarrufu sağlayarak mevcut kişi listeleriyle kolayca temas kurabilecek. Sadece 1MB boyuta sahip olan LINE Lite, çok fazla veri paketi harcamadan akıllı telefonlara indirilebiliyor.

line lite ile mesajlara devam

Hafifletilmiş bu sürümü LINE uygulamasının orjinal halinde yer alan tüm temel işlevlere sahip durumda. Ancak uygulama sesli ve videolu görüşmelerin yanı sıra Timeline özelliğini içermiyor. Yeni uygulama başta Hindistan, Meksika ve Suudi Arabistan olmak üzere toplamda 11 ülkede yayınlanmış durumda. Line kullanıcı talebine göre Lite sürümünü diğer bölgeler için de kullanılabilir hale getirebilir.

Mobil alanda mesajlaşma sektöründeki rekabet göz önüne alındığı zaman Line’ın daha fazla kullanıcıya erişmek amacıyla yaptığı bu hamlenin son derece akıllıca olduğu aşikâr. Facebook da geçtiğimiz günlerde Hindistan ve Filipinler için mobil uygulamasının Lite versiyonunu kullanıma sunmuştu.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" LINE Lite İle Mesajlara Devam konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LINE Lite İle Mesajlara Devam ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda LINE Lite İle Mesajlara Devam ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.