LG Windows Phone Mu Çıkaracak

  • 28 Nisan 2015
  • 686 kez görüntülendi.
LG Windows Phone Mu Çıkaracak

Android ve iOS işletim sistemlerinden sonra bilgisayarlardan alışık olduğumuz windows işletim sistemi , bildiğiniz gibi geçtiğimiz senelerde Nokia firması ile mobil platforma taşınarak mobil windows işletim sistemi geliştirilmiş , diğer sistemlere rakip olmak amaçlanmıştı.

Geçtiğimiz yıl Microsoft tarafından satın alınan Nokia , Lumia adı altında sürdüğü telefonlar ile bir seri yakalamıştı.Buna devam etmek isteyen Microsoft , adımlarını da hızlandırdı.LG’ye yönelik bir takım haberler daha önce sızdırılmıştı.LG firmasının windows phone işletim sistemli cihazlar üreteceği bir nebze de olsun doğrulanmış gibi gözüküyor.

1430207233_imagenew-1 (1)

Son günlerde yeni silahı G4 için çalışan LG , şimdi de siteden yaptığı bir açıklamaya göre windows phone işletim sistemli telefon çıkarmak için hazırlıklara başladı.

LG VW820SS kodlu telefon , windows phone işletim sistemi ile çalışacak.Telefon , gelen istek ve yoğunluğu ölçmek için ilk olarak Amerika’daki Verizon operatörü için denenecek.

xl_LG_Windows

Sızan bilgiler arasında sadece telefonun 854*480 piksel çözünürlükte 4.7 inç bir ekrana sahip olacağını işaret ediyor.Tahminen giriş segmente hitap etmesi beklenen telefonun diğer özellikleri ve satış raklamları hakkında kesin bir bilgiye şu an için ulaşılmadı.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ