yükleniyor...

LG V30+ Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

LG’nin yeni amiral gemisi V30+, yüksek donanımı ve kaliteli kamerası ile ön plana çıkıyor. Suya ve Toza dayanıklı üretilen V300+, 4.5G teknolojisini de destekliyor. V30+ Sorun, Şikayet ve Kullanım deneyimlerinizi yorum olarak bizlere gönderebilirsiniz.

LG’nin yeni amiral gemisi LG V30+, güçlendirilmiş Android işletim sistemi, kamerası ve donanımı ile ön plana çıkıyor. 6 inç büyüklüğe sahip akıllı telefon 16+13 MP arka kamera bulunuyor. Gorilla Glass 5 teknolojisi ile korunan ekranı, %81.22 ekran gövde oranına sahip.

LG V30+ Plus’da oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz? Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

  • LG V30+ Plus’u ereden satın alabiliriz?

Teknoloji mağazalarında, e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

  • LG V30+ Plus’un  işletim sistemi nedir?

Android 7.1.2 versiyonu kullanılmakta.

  • LG V30+Plus’da  hangi işlemci kullanılmış?

8 çekirdekli Snapdragon 835 işlemcisi, Adreno 540 grafik işlemcisi bulunuyor.

  • LG V30+ Plus, 4.5G alt yapısını destekliyor mu?

Ülkemizdeki 4.5 G alt yapısını desteklemektedir.

  • LG V30+ Plus’un bataryası ne kadar?

3300 miliamper çıkarılamayan bataryası bulunuyor.

  • LG V30+ Plus’un kamerası kaç megapiksel?

16+13 arka kamerası, 5 MP ön kamerası bulunuyor.

  • LG V30+ Plus’un ne kadar Bellek(RAM) bulunuyor?

4 GB belleği bulunuyor.

Oluşabilecek herhangi bir sorunu lütfen aşağıda bulunan yorum formundan bizlere gönderin, en kısa zamanda sizler için sorunu çözebilecek fikirler vermeye çalışacağız. Lütfen unutmayın burada vereceğimiz herhangi bir bilgi varsayımlar üzerinden değerlendirilmektedir. Oluşan teknik aksaklıklarda lütfen cihazınızı kurcalamak yerine teknik destek ekibine gönderin veya sorun çözümüne odaklanmış kişilere ileterek yardım almayı sakın unutmayın.

LG V30+ Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG V30+ Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.