yükleniyor...

LG V30 Plus Fiyatları Belli Oldu!

LG’nin yeni amiral gemisi LG V30+ modelinin Türkiye satış fiyatı ve tarihi belli oldu.

LG’nin yeni amiral gemisi LG V30 Plus modelinin Türkiye fiyatlandırması belli oldu. Uzun zamandır beklenen akıllı telefonda taşlar yerine oturmaya başladı.

LG V30 Plus amiral gemisi bilindiği gibi Snapdragon 835 çip setin güç alarak gelecek. 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunacak olan akıllı telefonun 6 inç büyüklüğünde ve LG G6’dan aşina olunan QHD+(1440×2880) ekran çözünürlüğüne sahip olacak.

Yeni akıllı telefon 16 MP ve 13 MP’lik çift arka kamera ile birlikte 5 MP’lik ön kameraya sahip olacak. 16 MP’lik arka kamera f/1.6 diyafram açıklığına sahip olurken 13 MP’lik arka kamera ise geniş açılı çekimler için kullanılacak. Ön kameradaki diyafram açıklığı ise f/2.2 olarak belirlendi.

IP68 sertifikasına sahip olacak amiral gemisinin 1.5 metre derinlikte yarım saate kadar dayanabildiği söyleniyor.

LG V30 Plus modelinin Aurora siyahı ve Bulut grisi şeklinde iki farklı renk seçeneği bulunurken Ocak ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Türkiye’deki satış fiyatı ise 4399 TL olacak.

 

LG V30 Plus Fiyatları Belli Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG V30 Plus Fiyatları Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla