yükleniyor...

LG V30 Nasıl Olacak?

Geçtiğimiz aylarda G6’nın tanıtılmasıyla birlikte LG cephesinde gözler V30’un nasıl olacağına çevrilmiş durumda. Peki LG V30 nasıl olacak?

Bilindiği üzere LG’nin G ve V adında iki adet amiral gemi serisi var. Geçtiğimiz aylarda G6’nın tanıtılmasıyla birlikte LG cephesinde gözler V30’un nasıl olacağına çevrilmiş durumda. Peki LG V30 nasıl olacak?

LG V serisi üstün donanım özellikleriyle birlikte farklılık olarak kısayolların atanabildiği ikinci bir ekrana sahip. Ekran boyutu olarak Samsung’un Note serisine kafa tutan V serisi, bu yıl anlaşılan farklı bir boyut kazanacak. Zira sızdırılan görüntüler doğruysa çok şık bir cihaz piyasaya dahil olacak.

Peki LG V30 nasıl olacak?

Samsung’un Note 8’i ve Apple’ın iPhone 8’i hakkında çıkan sızıntılar görülünce, kullanıcılar LG cephesinden nasıl bir hamle geleceğini merakla bekliyor. Şu ana kadar söylentilerde iki çeşit tasarım mevcut. İlki kaydırılabilir bir ekran sonucu daha geniş ekran sağlarken, diğer tasarım çerçevesiz tam bir ekrana sahip. Gelecek sızıntılarla birlikte bu durum netlik kazanacaktır. Ancak beklentiler cihazın 5.7 inç bir ekrana sahip olacağı yönünde. Cihazın beklenen donanım özellikleri ise şu şekilde:

  • Snapdragon 835 işlemci
  • IP68 toz ve su direnci sertifikası
  • 3200 mAh batarya
  • ESS Quad DAC desteği
  • 64 GB dahili hafıza

5.7 inçlik ekranın yanında 2. bir ekranda beklenen cihazın ekran kasa oranı bizleri büyüleyecek. Öte yandan büyük markaların kulaklık girişini kaldırıyor olmasına karşılık LG V30’da da kulaklık girişini kullanacak. Son olarak cihazın 31 Ağustos tarihinde tanılıp Eylül ayında 699 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alması bekleniyor.

LG V30 Nasıl Olacak? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG V30 Nasıl Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla