Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
LG UV ARTCOOL Klima ile Akıllı Serinlik

LG UV ARTCOOL Klima ile Akıllı Serinlik

ABONE OL
10 Temmuz 2023, 21:24:41

LG UV ARTCOOL Klima, akıllı ve modern tasarımıyla ev veya ofisinizi şık bir şekilde soğuturken, aynı zamanda sağlıklı bir ortam sunar. Bu klima modeli, yüksek performansıyla enerji tasarrufu sağlayarak, sıcak yaz aylarında konforlu bir atmosfer yaratır.
LG UV ARTCOOL Klima, etkili UV LED sterilizasyon sistemi ile havadaki zararlı mikropları etkisiz hale getirir, böylelikle sağlıksız ortamlardan uzak durmanızı sağlar. Ayrıca, bu klima modeli filtresindeki küçük partikülleri bile yakalayarak hava kalitesini iyileştirir ve sağlığınızı korur.
Akıllı kontrol özellikleri sayesinde, LG UV ARTCOOL Klima’nızı herhangi bir yerden kolayca kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla klimanızı açıp kapatabilir, sıcaklık ve fan hızı gibi ayarları kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca, uyku modu özelliği ile rahat bir uyku süresi geçirmenize yardımcı olur ve enerji tasarrufu sağlar.
LG UV ARTCOOL Klima, sessiz çalışma özelliği ile rahat bir ortam sunar. İster evinizde ister ofisinizde kullanın, gürültü yapmadan serinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, işlevsel ve şık tasarımı sayesinde herhangi bir mekana mükemmel uyum sağlar ve dekorasyonunuzu tamamlar.
LG UV ARTCOOL Klima, akıllı serinlik yetenekleri ve sağlıklı hava filtrasyonu ile en iyisini sunar. Enerji tasarruflu çalışması ve kullanım kolaylığı, bu klima modelini ideal bir seçim haline getirir. Siz de LG UV ARTCOOL Klima’nın sunduğu lüks ve konforlu ortamdan faydalanmak için hemen bir tane edinin.

Sofistike Tasarım ve Estetik Sunar: LG UV ARTCOOL Klima

Sofistike ve üst segment bir tasarımla sizi karşılayan LG UV ARTCOOL Klima, çevresini yansıtan ön panelindeki aynalı camı sayesinde evinizin estetiğine katkı sağlıyor. Modern çizgileri ve endüstriyel tasarımındaki birinci sınıf detaylar dikkat çekiyor.

Sağ kısmında sezgisel ekranı bulunuyor, buradan klimanın çalışma sırasındaki enerji tüketimini anbean takip edebilmek mümkün. Uzaktan kumandanın tek tuşuna basıldığı anda kullanılan enerji seviyesi gösteriliyor. Böylelikle kullanıcılar konforlu bir iç ortamın tadını çıkartırken, enerji tüketimlerini de kontrol ederek diledikleri seviyede tutabiliyorlar.
Ekranın altında klimanın önemli bir teknik yönüne vurgu anlamı taşıyan “Dual Inverter” yazısı mevcut. Söz konusu özellik, klimaların daha hızlı soğumasını, daha uzun süre dayanmasını ve daha sessiz çalışmasını esas alarak diğer klimalarda sıklıkla karşılaşılan gürültü sorununu çözüyor.

LG Inverter Kompresör, istenilen sıcaklık seviyesini korumak için kompresörün hızını sürekli olarak ayarlayarak geleneksel kompresörlere göre daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca hava daha uzağa ve daha hızlı yayılıyor. Optimize edilmiş hava çıkışı tasarımı, odayı daha çabuk serinleten/ısıtan güçlü bir hava akışı sağlıyor.

%99.99 Sterilize Edilmiş ‘Orman’ Hava

Sıcak havalarda serinliği, kış mevsiminde sıcaklığı sağlayan klimalar (İç ve dış üniteleri birbirinden bağımsız olarak çalışan Split Klimalar) yaşam alanları için vazgeçilmez. Yenilikçi LG UV ARTCOOL ise daha fazlasını beraberinde getiriyor, zira çarpıcı modelde temiz ve kaliteli hava ile iklimlendirme çözümlerine ileri teknoloji de dahil ediliyor.

Sunduğu iklimlendirme çözümleri ile tüketicilere doğru ısıda havanın yanı sıra, sağlıklı, hijyenik ve ferah hava sunan LG, UVNano teknolojisinin %99.99 oranında sterilizasyon sağladığına ilişkin Sağlık Bakanlığı onayına sahip. Alınan onayla birlikte, UVNano teknolojisine sahip UV Artcool Klimaların, fandaki bakteri, küf, zararlı partikül ve kokuları %99,99 oranında yok ettiği resmen onaylanmış durumda.

UVNano teknoloji özelliği, iç ünitesinde bulunan fandaki zararlı partikülleri yakalayıp kendi kendine temizliyor. %99.99 oranında sterilize edilmiş bir hava elde edilirken LG UV ARTCOOL Klima, sunduğu daha temiz ve ferah hava ile nefes almayı da kolaylaştırıyor. Adeta serin bir orman havası ile benzersiz bir deneyim sizinle.

4 Aşamalı Aktif Enerji Kontrolü

“Aktif Enerji Kontrolü” özelliği sayesinde, odadaki kişi sayısı ve aktivite seviyesine göre 4 kademeli enerji kontrolü yapılabiliyor. Böylelikle, yüzde 57’ye varan enerji verimliliği sağlanabiliyor. Ayrıca LG UV ARTCOOL Klima, LG

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments