yükleniyor...

Lg Q6, Eylül'de Türkiye'de

Lg’nin yeni akıllı telefonu Q6, Eylül ayında Türkiye’de tanıtılacak…

LG’nin yeni üst sınıf akıllı telefonu Q6, Eylül ayında Türkiye piyasasına girecek. Sadece özellikleri ile değil görüntüsü ile de ön planda olan Q6, minimalit, zarif bir tasarıma sahip.

Snapdragon’un 435 işlemcisini kullanan Q6, 5.5 inç FHD+ ekranı, 3 GB Belleği, 32 GB depolama alanı, 4.5G desteği, 13 MP arka, 5 MP ön kamerası bulunuyor. Android Nougat(Android 7.1.1) işletim sistemi ile gelecek olan cihaz 3.000 mAh çıkarılamayan bataryadan gücünü alacak.

Tasarımının yanı sıra, Yüz tanıma sisteminin bulunduğu belirtilen cihaz’ın yüz tanıma sistemi umarım stabil olarak çalışıyordur…

TÜRKİYE FİYATI BELLİ OLDU

Türkiye’de Eylül ayında satışa başlayacak olan Lg Q6, 1.299 Türk Lirası etiket fiyatı ile çıkacak.

Lg Q6, Eylül'de Türkiye'de konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Lg Q6, Eylül'de Türkiye'de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla