yükleniyor...

LG G7 ThinQ yeni amiral gemi olarak şok fiyat ve özelliklerle geliyor!

Bir zamanların en iyi telefon üreticilerinden olan LG’nin çıkarmış olduğu telefonları ile uzun süredir yüzü gülmüyordu. Bu durumu düzeltmek için G3 serisinde sonra çıkarmış olduğu tüm modellerde telefonları düzeltmek için uğraşan LG’nin tasarım ve yazılım ekibi bu sefer bombayı patlatmış gibi gözüküyor. Güney Kore merkezli şirketin bu sene içerisinde çıkaracak olduğu yeni akıllı telefon modeli olan LG G7 ThinQ ülkemize gelmeden kendi ülkesinde büyük bir ilgi görmüş durumda.

APPLE KULLANDI LG ESİNLENDİ!

İlk olarak çerçevesiz ekranı kullanan Xiomi markasının Mi Mix modelinden sonra Apple’ın çentikli ekranı kullanması ile birlikte tüm markalar yeni çıkarmış oldukları ürünlerde çentikli ekran yapısını kullanmaya başladı. Apple’ın iPhone X’de istemiş olduğu fiyatı vermek istemeden çentikli ekran kullanmak isteyen kullanıcılar yeni çıkan Android işletim sistemine sahip bu telefonlara yöneldiler. Bu durumu fırsata çeviren firmalar arasında önde gelen LG’de yeni çıkarmış olduğu akıllı telefon modeli olan LG G7 ThinQ‘da çentikli ekran teknolojisini kullanıyor.

LG G6’DA UĞRANILAN ZARAR LG G7 ThinQ’DA KAPANACAK

Geçtiğimiz sene LG’nin çıkarmış olduğu amiral gemisi LG G6’nın ön siparişte yakalamış olduğu 30 bin ön satış rakamını 1 gecede 70 bin ön satış rakamı ile 2 kata çıkaran LG geçtiğimiz senelerde zarar eden mobil departmanını yeniden gün yüzüne çıkaracağa benziyor. İlk olarak MVC 2018’de görmüş olduğumuz LG G7 ThinQ modeli Güney Kore’de 833 dolar fiyat etiketi ile satılıyor. Ülkemizde ise yeni gelecek olan telefonun 3999 TL fiyat etiketine sahip olmasını bekliyoruz.

Snapdragon 845 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB UFS 2.1 depolama alanı ile karşımıza çıkan LG G7 THINQ iki farklı varyasyon ile karşımıza çıkıyor. 6GB RAM ve 128 GB’lık depolama alanı ile karşımıza çıkan telefonun farklı varyasyonu 2TB’a kadar MicroUSB ile depolama alanını arttırabiliyor. Android 8.0 Oreo ve 3000mAh batarya ile uzun süreli pil ömrü sunan telefonun  6,1 inç 3120 x 1440 piksel IPS LCD bir ekrana sahip.

Yeni LG G7 ThinQ için yayımlanan video ve fotoğraflar:

 

“Son Dakika Güncel haberler için Technosfer.com”

LG G7 ThinQ yeni amiral gemi olarak şok fiyat ve özelliklerle geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG G7 ThinQ yeni amiral gemi olarak şok fiyat ve özelliklerle geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla