yükleniyor...

LG G6 Özel İçerikleriyle Satışa Sunulacak

Mobil Dünya Kongresi 2017 etkinliği kapsamında tanıtılan LG G6 modeli LG V20 modeli gibi birden fazla içerik ile satışa sunulacak.

Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılan mobil cihazlardan biri de LG’nin yeni amiral gemisi G6 modeliydi. G6’nın tanıtımıyla birlikte oldukça fazla miktarda ön sipariş alındı.

LG, V20 modelinde de uyguladığı gibi bazı paketlerde özel içeriklerle birlikte G6 modelini satışa sunacak.

LG G6 Özel Paket İçeriğinde Neler Var?

lg g6

10 Mart’ta Kore’de satışa sunulacak olan G6 modelleri için 390 dolar değerinde özel bir içerik paketi hazırlanıyor. Bu paket kapsamında 1 yıllık ekran değişim garantisi, koruma kılıfı ve LG TonePlus kulaklık ile Raleigh Keyboard 2 gibi değişik özellikte aksesuarlar yer alacak. Özel içerikli paketlerin bulunduğu cihazların yaklaşık olarak 800 dolar fiyat etiketi olması bekleniyor.

LG G6 Özel İçerikleriyle Satışa Sunulacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG G6 Özel İçerikleriyle Satışa Sunulacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla