yükleniyor...

LG G6+ Modelini Tanıtmaya Hazırlanıyor!

LG yeni amiral gemisi G6 modelinin biraz daha güncelleştirilmiş hali olacak G6+ modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. G6’nın yeni versiyonu LG G6+ bugün duyuruldu.

LG yeni amiral gemisi G6 modelinin biraz daha güncelleştirilmiş hali olacak G6+ modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. G6’nın yeni versiyonu LG G6+ bugün duyuruldu.

Yaklaşık 3 ay önce satışa sunulan LG G6 iyileştirilmiş bir versiyonu ile yeni bir modelin satışa sunulacağı önceden belirtilmişti. LG bu telefonu bugün resmen duyurdu ve yeni bir yazılım ve güçlü donanım özelliklerine sahip olacak LG G6+’ın özelliklerini duyurdu.

LG G6 modeliyle aynı tasarıma sahip olacak olan cihaz yine G6 modeliyle aynı işlemciyi kullanacak. Dahili depolama alanı biraz daha arttırılarak 128 GB seviyesine çıkarılıyor ve cihaz kullanacağı RAM büyüklüğü 6 GB olarak belirlenmiş. Ayrıca cihazda kablosu şarj desteği de olacak. Tasarım konusunda yeni renk seçeneklerine de sahip olacak cihazın mavi, altın rengi veya siyah renk seçenekleri de bulunacak.

Cihazın kutu içeriğinde B&O kulaklıkların da olacağını ayrıca belirtmek gerekiyor.

Yazılım konusunda ise iyileştirmeler yapılacak. LG G6 ve G6+ modellerine özel yakın zaman içerisinde yüz tanıma özelliğini de içeren bir güncelleme verilecek. Yüz tanıma sisteminin cihazlara getirilmesi ile birlikte LG kullanıcıları cihazın tuş kilidini açmak için yalnızca cihaza bakmaları yeterli olacak.

Yazılım güncellemesi ile gelecek olan bir diğer özellik ise düşük güç kullanımı olacak. İşlemcinin sensörlerden veri toplayarak enerji kullanımını minimuma indirmesi planlanıyor.

LG G6+ modelinin dünya genelinde ne zaman satışa sunulacağı kesin bir tarih ile belirtilmemiş durumda. Ancak önümüzdeki ay içerisinde Güney Kore’de satışa sunulacak.

LG G6+ Modelini Tanıtmaya Hazırlanıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG G6+ Modelini Tanıtmaya Hazırlanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı American Horror Story Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir yapılacaklar listesi uygulama marla makaron filtre fiyatları