yükleniyor...

LG G6 Mini Üzerinde Çalışılıyor!

LG, yeni amiral gemisi G7’yi tanıtmadan önce G6 Mini modelini çıkabilir. LG G6 modeliyle ilgili detaylar Evan Blass hesabı üzerinden paylaşıldı.

LG, yeni amiral gemisi G7’yi tanıtmadan önce G6 Mini modelini çıkabilir. LG G6 modeliyle ilgili detaylar Evan Blass hesabı üzerinden paylaşıldı.

Nisan ayında piyasaya sürülen LG G6 modelinin ardından bugün gelen bilgilere göre bu modelin bir de Mini versiyonu çıkacak. Cihazın yeni adı ise LG Q6 olacacağı öne sürülüyor. Piyasaya sürülmesi beklenen yeni telefonun 5.4 inçlik bir ekran büyüklüğüne sahip olması ve 18:9 en boy oranıyla karşımıza çıkması bekleniyor.

Evan Blass tarafından atılan bir tweette cihazın bazı detaylarından söz edilmiş. 13 MP çözünürlüğünde bir arka kamera ve 3 GB RAM gibi donanımsal özelliklere sahip olması bekleniyor.

FCC belgelerinde M700 model numarasıyla görünen cihaz hakkında detaylı bir bilgi paylaşımı bulunmuyor. Geçtiğimiz haftalarda Technobuffalo tarafından paylaşılan rapora göre ise LG yeni bir ürün üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Akıllı telefon pazarında üstünlük kuran Apple ve Samsung gibi dev firmalara karşı yüzü pek gülmeyen LG’nin Mini modelini G6 modeline kıyasla biraz daha uygun fiyatla pazara sunması bekleniyor.

LG G6 Mini Üzerinde Çalışılıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG G6 Mini Üzerinde Çalışılıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla