yükleniyor...

LG G6 Mini İddiası!

LG’nin G6 Mini modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. 5.4 inç ekran boyutuna sahip olacak cihazın ne zaman tanıtılacağı ise henüz bilinmiyor.

LG G6’nın satışının başlamasından henüz çok süre geçmeden LG tarafından yeni bir cihaz üzerinde çalışıldığı iddiası ortaya atıldı. 5.4 inç ekrana sahip olacak olan bu cihazın LG G6 Mini modeli olacağı söylenmekte.

Üst düzey akıllı telefonlar bir bir tanıtılırken bir yandan da diğer birçok cihaz üzerinde de çalışmalar sürmekte. Bunlardan biri de LG G6 Mini. TechnoBuffalo’nun yayınladığı raporda LG, 18:9 oranında ve %78.6 ekran-kasa oranına sahip bir G6 Mini modeli üzerinde çalışıyor. G6 ile aynı ekran oranına sahip olacak bu cihazın ekran boyutu ise 5.4 inç olacak.

Geçtiğimiz yıllarda da diğer amiral gemi modellerinin mini modellerini piyasaya çıkaran LG’nin, bu cihazda da G6 modeline göre daha düşük donanım özellikleri kullanması muhtemel.

Şu anda yalnızca cihazın ekran özellikleri ile ilgili bilgiler piyasada bulunuyor. Cihaz hakkında yeni gelişmeler oldukça bilgilendirmelerimiz devam edecek.

LG G6 Mini İddiası! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG G6 Mini İddiası! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla