LG G5 Android 8.0 Güncellemesi Alıyor!

Uzun zamandır kullanıma sunulan Android Oreo 8.0 sürümüne LG G5 kullanıcıları da yavaş yavaş sahip olmaya başladı.

LG G5 Android 8.0 Güncellemesi Alıyor!

Uzun zamandır kullanıma sunulan Android Oreo 8.0 sürümüne LG G5 kullanıcıları da yavaş yavaş sahip olmaya başladı.

Batarya ömründe oldukça başarılı olan ancak Ghost Screen ve beraberindeki bir çok kronik sorunla baş etmeye çalışan LG G5 modelleri için tüm dünya genelind e Android 8.0 Oreo sürümünün güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

LG G5 kullanıcıları bu zamana kadar güncelleme konusunda bir bildirim almadıysa kendileri de kontrol işlemini gerçekleştirebilirler. Cihazın Ayarlar uygulamasına giriş yaparak Cihaz Hakkında seçeneğinden Yazılım Güncellemesi sekmesine ilerleyerek güncelleme sorgulaması yapma fırsatı bulabilirler.

LG tarafından satışa sunulan H850 etiketine sahip LG G5 modellerini şu ana kadar güncellemeyi almış durumdalar. Ancak güncellemenin tarafınıza ulaştığına dair herhangi bir bildirim ya da işaret ulaşmadıysa panik yapmanıza gerek yok. Uzun bir sürenin ardından Android 8.0 Oreo sürümüne kavuşacak olan LG G5 ürünlerinin tümü güncellemeye sahip olacak. LG firması tarafından da LG G5 modellerinin Android işletim sisteminde alacağı geniş çaptaki son güncellemenin bu olacağı da tescillenmiş oldu.

"LG G5 Android 8.0 Güncellemesi Alıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG G5 Android 8.0 Güncellemesi Alıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG G5 Android 8.0 Güncellemesi Alıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları