yükleniyor...

LG G4 ve V10'a Android 7.0 Ne Zaman Gelecek?

Güncelleme konusu Android cihaz sahipleri için her zaman bir sorun olmuştur. Google’ın desteğini verdiği cihazlar dışında diğer birçok cihaza yeni güncellemeler oldukça uzun süreler sonra ulaşıyor. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Android 7.0 Nougat sürümü firmalar yeni model amiral gemilerinin birçoğunda bulunurken, geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkan cihaz sahipleri ise hala güncellemenin gelmesini bekliyor.

LG V20 Android 7.0 sürümüne sahip ilk cihaz olma başarısını göstermişti. Daha sonrasında ise LG G5, G4 ve V10 sahipleri ise bekleyiş içerisine girmişti. LG, 2016 yılının Kasım ayı içerisinde G5 cihazlarına güncelleme dağıtımına başlamıştı. Daha sonrasında ise şirketin yüksek dereceli bazı kişilerinden yapılan açıklamalarda G4 ve V10 cihazı sahiplerine kötü haberler vererek bu iki telefonun donanımının Nougat için optimize edilemeyeceğini söylemişti.

LG G4 ve V10’a Android 7.0 Ne Zaman Gelecek?

Bu açıklamadan sonra ise bekleyiş yine de devam etti ve geçtiğimiz günlerde yapılan yeni bir açıklamayla LG G4 ve V10 cihazı sahiplerine müjdeli haber ulaştı. Yapılan açıklamada her iki cihazında güncelleme alacağı ancak bir süre daha beklenmesi gerektiği söylendi. Bu açıklamayla işler iyice arap saçına dönmüş oldu.

Son olarak, yapılan açıklamada güncellemenin V10 için bu yılın 2. çeyreği, G4 için ise 3. çeyreğinde geleceği söylendi.

LG G4 ve V10'a Android 7.0 Ne Zaman Gelecek? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG G4 ve V10'a Android 7.0 Ne Zaman Gelecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla