LG G4 Fiyatı ile Can Yakacak !

  • 23 Nisan 2015
  • 1.067 kez görüntülendi.
LG G4 Fiyatı ile Can Yakacak !

LG G2  , LG’nin en efsanevi telefonu kabul edebiliriz. Bunu da üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla sağlamıştı. G3 yine üstüne bir şeyler katmış fakaat G2 kadar efsaneleşememişti. G4 bildiğimiz üzere 28-29 Nisan’da 6 Ülkede bunlara ülkemizde dahil G4’ün lansmanını gerçekleştirecek ve özellikleri de hemen hemen belli oldu. Fakat kullanıcıların kafasındaki en büyük sorun ise G4’ün fiyatı idi. Çünkü G4 bu özelliklerle uygun bir fiyata satılırsa başarı yakalamaması içten bile değil.

lg-g4

Güney Kore’den yani telefonun ana merkezinden gelen bilgilere göre LG G4 fiyatıyla hiç kullanıcılarını memnun edecek gibi gözükmüyor. Çünkü 32Gb’lık Samsung S6 fiyatından daha pahalı olacağı söyleniyor. Yani buna bakarsak 795-900 Dolar arası bir fiyatlandırma olacak. Ülkemizde ise 2500 Lira olduğunu düşünürsek 2500-3000 Lira arası bir fiyatlandırma ile gelecek ve bu kullanıcılarımız tarafından ne kadar ilgi görecek açıkcası bilemiyorum.

lg-g4-ilan

LG G4 ile ilgili bilgileri detaylı bir şekilde almak için tıklayınız

Ayrıca bu haberin Economic Times’da paylaşıldığını belirtelim. Lg hem telefonuyla hem telefon fiyatıyla premium algısını kullanıcılarına benimsetmek istiyor. Bakalım bu fiyatla İphone ve Samsung’un amiral gemilerine karşı ne kadar rekabet edebilecek.. 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ