LG CES 2019’da tanıtacağı yeni Styler modelleri ile giysi bakımının geleceğini gözler önüne seriyor

CES 2019’da tanıtacağı Siyah Renkli Aynalı Cam Kapı ile Styler’ın zerafetini gözler önüne sermeyi amaçlayan LG, gardırop yönetimi mevzusunda da gelenekselliğe meydan okuyor.

LG CES 2019’da tanıtacağı yeni Styler modelleri ile giysi bakımının geleceğini gözler önüne seriyor

LG Electronics (LG), çığır açan Styler kıyafet bakım sisteminin gelişmiş modellerini CES 2019’da tanıtarak bu konudaki ileri vizyonunu gözler önüne serecek. LG fuarda başta CES 2019 Inovasyon Ödülü’nün de kazananı olan LG Siyah Renkli Aynalı Cam Kapı Styler ve % yeni bir sanal moda deneyimi yaşatmayı amaçlayan AI bağlantılı LG Smart Mirror olmak suretiyle kalabalık aileler için tasarladığı geniş kapasiteli konsept modellerini de görücüye çıkacak.

Birinci derslik LGSiyah Renkli Aynalı Cam Kapı Styler, çağdaş dizaynı ve kıyafetlerin hijyenik kalmasını sağlayan ileri teknolojisiyle evlere işlevsellik ve şıklığı aynı anda getiriyor. Styler’da bulunan siyah cam kapı, cihaza sofistike bir hava kazandırırken, ünitenin geniş iç kütlesi kullanıcıya tıpkı anda dört elbise ve bir pantolonu tazeleme imkanı veriyor.Yeni LG Styler modellerine dahil edilen Smart Diagnosis™ ve SmartThinQ™ nitelikleri kullanıcılara hızlı ve doğru yardımcı ile sırf bir kullanıcının sesiyle Google Asistant’a girme olanağı da sunuyor.

LG Styler’ın merkezinde, gündelik çamaşırlarda mikropların ve bakterilerin yüzde 99.9’unu ortadan kaldırabildiği ispatlanan TrueSteam™ teknolojisi bulunuyor.*Cihazda bulunan Gentle Dry ayrıcalığı kırılgan kumaşların daha hızlı ve daha nazik bir biçimde kurutulmasını sağlarken, ‘Pantolon askısı bakım fonksiyonu’ kırışıklıkları ortadan kaldırıyor. Kıyafetlerin derinlemesine temiz, düzenli ve bakımlı kalmasını sağlayan aygıt, içindeki sıcak, nemli havadan gelen ısıyı arka dönüştürerek enerji tüketimini azaltıyor.

CES 2019 ziyaretçileri, LG’nin büyük kapasiteli Styler’ı ile de kalabalık aileler için tasarlanmış giyim çözümünü de deneyimleyebilecek. LG Siyah Renkli Aynalı Cam Kapı Styler’ın esnetilmiş bir versiyonu olan büyük kapasiteli Styler’a hareketli askılarda tam boy paltolar da dahil beş giysinin yanı sıra bir de pantolon sığabiliyor.

LG ayrıca sanal şekilde tasarlanmış AI servisi ile tasarlanmış Smart Mirror modeli ile de geleceğin yatak odasına bir bakış sunuyor. Bu modelde bulunan LG ThinQ parlak zeka ayna, kullanıcıya moda önerileri ve sanal aksesuarlar ile kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunarak kullanıcıların mağazaya gidip denemeye gereksinim duymadan giyim satın almalarını sağlayabiliyor.

Konuyla alakalı açıklama yapan LG Electronics ve Ev Aletleri ve Hava Çözümleri Bölümü Başkanı Song Dae-hyun “LG şekilde Styler modellerimizin yeteneklerini arttırmak ve kapsamlarını genişletmek mevzusunda oldukca heyecanlıyız. Gardırop yönetiminin su ve kuru temizlemeden fazlaca daha fazlası bulunduğunun bilincinde olan kullanıcılarımıza çağdaş ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

LG’nin inovatif kıyafet bakım çözümlerini deneyimlemek dileyen CES 2019 ziyaretçileri 8-11 Ocak tarihleri arasında, Las Vegas Kongre Merkezi’ndeki 11100 numaralı standa uğrayabilir.

*British Allergy Foundation tarafından, TrueSteam ™’in alerjen ve bakterilerin dezenfekte edilmesi ve azaltılmasında yüzde 99.9’dan fazla etkili bulunduğu kanıtlanmıştır.

"LG CES 2019’da tanıtacağı yeni Styler modelleri ile giysi bakımının geleceğini gözler önüne seriyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG CES 2019’da tanıtacağı yeni Styler modelleri ile giysi bakımının geleceğini gözler önüne seriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG CES 2019’da tanıtacağı yeni Styler modelleri ile giysi bakımının geleceğini gözler önüne seriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları