yükleniyor...

LG AI OLED TV, Ces 2018'in en iyi Televizyonu oldu

Las Vegas’da düzenlenen Ces 2018 etkinliğinde en iyi televizyon ödülü yine LG’nin…

Son 4 yıldır “En iyi Televizyon” ödülünü kazanan LG Electronics, C8 modelli AI OLED TV’si ile birlikte Ces 2018 etkinliğini 90 ödül ile tamamladı. 

55″ büyüklüğe sahip AI OLED TV C8, edgadget ve reviewed sitelerinde de ödüle layik görüldü.

LG AI OLED TV, Ces 2018’in en iyi Televizyonu oldu

İNCELİĞİN TASARIMLA BULUŞTUĞU HALİ; AI OLED TV C8

Cam tasarımlı C8, materyal tasarımı ile oldukça dikkatleri üzerine çekiyor. LG’nin geliştirdiği OLED tasarımlı yeni AI OLED TV, C8 modeli ile televizyon kapalıyken bile şık görünmesini sağlıyor. Akıllı olarak üretilen bu televizyon, Ces 2018‘de gömülü teknolojiler kategorisinde İnovasyon ödülünün sahibi A9 akıllı işlemcisiyle; akıllı ses kontrolü, Google asistanı ve Amazon Echo ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. 

 

LG AI OLED TV, Ces 2018'in en iyi Televizyonu oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG AI OLED TV, Ces 2018'in en iyi Televizyonu oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Aba Nedir sosyal medya faydaları rakı fiyatları Market Fiyatları 52 hafta kaç ay