yükleniyor...

LG 3. Çeyrek 2017 cirosunu açıkladı

LG Electronics, 2017 yılının üçüncü çeyreğinde cirosunu açıkladı. geçen yılın aynı dönemine göre LG, yüzde 15 artış sağlamış.

Lg Electronics, teknoloji dallarının neredeyse her kısmında ürünleri ile biliniyor. Beyaz eşya, ev sistemleri, akıllı telefonları, otomotiv malzemeleri kategorisinde bu yılın üçüncü ceyreğinde ne kadar ciro elde ettiğini açıklayan LG, geçen yılın aynı dönemine göre %15 daha fazla ciro elde etmiş ve 13.44 milyar dolarlık cironun sahibi olmuş.

LG, akıllı telefon bölümünde, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde sekizlik bir artış ile 2.48 milyar dolar  ciro elde etmiş. Buradaki artışın en önemli nedeninin ise G6 akıllı telefonunn çok satmasına bağlayan LG, geçtiğimiz yılın aynı döneminde 331.37 milyar dolar zarar ettiğini söylerken bu yılın üçüncü döneminde %13’lük bir azalma ile tamamladıklarını berlitti.

LG, ev sistemlerinde ise yüzde 9.9 bir artış ile birlikte 404,39 milyon dolar kar elde etmiş. 

LG, beyaz eşya bölümünde ise yüzde 16’lık bir artış ile birlikte 4.4 milyar dolar kar elde etmiş. Bu oranla birlikte Beyaz eşya ve iklimlendirme çözümlerinde en büyük paya sahip oldu.

LG, otomotiv bölümünde ise yüzde yirmi dokuz artış ile birlikte 771.2 milyon dolar ciro elde etmiş.

Buradaki fiyatlar sadece ülkemizden kazanılan fiyatlar değildir, Dünya çağında satış yapan LG’nin Dünya piyasasındaki dönemlik cirolarıdır.

LG 3. Çeyrek 2017 cirosunu açıkladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG 3. Çeyrek 2017 cirosunu açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss American Horror Story Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar too many requests ne demek zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı gta 6 sistem gereksinimleri tarhana ekşi olursa ne yapılır