yükleniyor...

Lenovo Yoga Tab 3 Plus, IFA'da Tanıtıldı !

Tablet tarafında iPad’in egemenliğini görüyoruz , fakat iPad değil de onun kadar güçlü ve iyi bir tablet istiyorsanız artık karşınızda Lenovo’nun yeni silahı var. Peki bu cihazın özellikleri neler ? Detaylarına bir göz atalım isterseniz..

Lenovo’da IFA 2016’da yeni ürünler tanıtan firmalar arasına katıldı, hem de baya güçlü ürünlerle . Özellikle yeni tanıttığı Lenovo Yoga Tab 3 Plus , sahip olduğu pil süresi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

IMG_1609

Medya içeriklerini tüketen kullanıcılar için oldukça cazip bir ürün. Tam tamına 18 saat pil ömrüne sahip bu cihaz yani her şart altında 1 güne yetecek bir pil süresine sahip diyebiliriz. Ayrıca ürün ekranı 2560×1440 yani 2K çözünürlüğüne sahip .

Teknik özelliklere değinecek olursak eğer, işlemci olarak gücünü Snapdragon 652’den alıyor bu tablet ve ayrıca 3GB Ram’i bulunuyor. Android 6.0 ile çıkacak olan cihazda 32 Gb Depolama alanı bulunuyor. Usb Type-C ile beraber gelen tablet , 10.1 inç ekrana sahip.

Ses kalitesine değinecek olursak Dolby Atmos ses sistemine sahip. Hoparlör’ün JBL üretimi olduğunu söylememizde yarar var. Yani gayet ses kalitesi tatminkar bir ürün. IP51 sertifikasına sahip ürün su sıçramalarına karşı dayanıklı.

Ekim ayı içerisinde 300 Dolar fiyat etiketine sahip olarak piyasaya çıkacağı belirtildi. 

MERT BÜYÜK / TECHNOSFER

 

Lenovo Yoga Tab 3 Plus, IFA'da Tanıtıldı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Lenovo Yoga Tab 3 Plus, IFA'da Tanıtıldı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla