yükleniyor...

Lenovo VIBE P1'in Bitmeyen Enerjisi Sizi Yarı Yolda Bırakmaz

VIBE P1 Diğer Cihazları da Şarj edebilen Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile dev bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen çok Güçlü Bir akıllı telefon.

28 Aralık 2015 – VIBE P1, 3 günü Aşan pil ömrüyle Tüm dikkatleri Üzerine çekerken, hafta sonu tatillerinizde bitmeyen enerjisiyle Yol Boyunca boyutu eşlik ediyor. Sıra dışı pil ömrüyle güven veren VIBE P1 Diğer Cihazları da Şarj edebilen Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile gücü çok zor tükenen ziyaretinde bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen Bir telefon. VIBE P1, 5000 mAh’lık bataryası ile adeta power gösterisi yaparken, 24W’lık Hızlı Şarj fonksiyonu ziyaretinde power tasarrufu özelliğiyle de dikkat çekiyor. Üstelik telefonunuzu tek tuşta power tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon gorusmesi ettik saat gibi Temel kullanımlar Dışında Tüm Özellikleri kapatarak şarjınızın çok uzun Daha Sureler dayanmasını sağlayabiliyorsunuz.

VIBE P1 Cardio ZAMANDA parmak izi okuyucusu ile personal güvenliğinizi artıran çok Özel Bir telefon. VIBE P1 4G’de 30 gün süresi 45 saate ziyaretinde Bekleme Kadar konuşma süresi ile de Tam bir Rekortmen. MP arka 13 5 MP selfie Kamerası, hizli-odak Hafta Sonu ettik sıfır deklanşör gecikmesi imkb sizi mutlu EDECEK ettik ettik tatillerinizden Şarj İhtiyacı duymadan güzel fotoğraflarla dönmenizi sağlayacak Diğer Özellikler. VIBE P1, 1,299 TL satış fiyatıyla teknoloji mağazalarında.

Lenovo VIBE P1'in Bitmeyen Enerjisi Sizi Yarı Yolda Bırakmaz konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Lenovo VIBE P1'in Bitmeyen Enerjisi Sizi Yarı Yolda Bırakmaz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla