Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. Nesil performansına sahip

Teknoloji devi Lenovo’nun tasavvur şıklığıyla baş döndüren zarif yıldızı ThinkPad X1 Carbon (6. Nesil) dayanıklılığı ve performansıyla hayranlık uyandırıyor. ThinkPad X1 Carbon, dört karbon- fiber ile güçlendirilmiş dayanıklılığı ve uzun pil ömrü ile size her koşulda hiç durmaksızın birlikte rol alıyor.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. Nesil performansına sahip

Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, her ortamda kullanabileceğiz rahatlıkta bir hafifliğe ve zarif tasarımıyla şık bir görünüme sahip olan dizüstü bilgisayarı ThinkPad X1 Carbon ile herkesin gözünü kamaştıracak bir üstün performans sunuyor.

Ultra Güçlü Performans

Lenovo ThinkPad Carbon X1 dizüstü bilgisayarların 8. Kuşak Intel Quad Core işlemcileri performansı önceki nesle nazaran %35 oranında artırıyor. LPDDR3 belleği yardımıyla oldukca daha süratli olan Lenovo ThinkPad X1 Carbon’un “yüksek işlem hızı” işinizi kolaylaştırıyor. İş dünyasında yöneticilerin gittikleri her yerde bağlantıda kalmalarını elde eden Küresel LTE-A kartı (isteğe bağlı) eklediğinde ise yöneticilerin vazgeçilmezi oluyor. Dünyanın her yerinde mobil üretkenliği sürdürebileceğiniz Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6. Nesil) işinizi ve sizi asla yarı yolda bırakmıyor.

Ultra Şık Görünüm

Simsiyah, yumuşak dokunuşlu zarif kapağı ve tasavvur şıklığıyla dikkat çekici bir dizüstü bilgisayar olan Lenovo ThinkPad X1 Carbon’un (altı. Nesil) gümüş renk seçeneği de bulunuyor. 14 inçlik ekran seçeneği ile daha büyük ve her zamankinden daha göze çarpan karşımıza çıkan Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6. Nesil) 15 saate kadar pil ömrü ve Rapid Charge teknolojisi yardımıyla şıklığı kadar performansıyla da ayrım yaratıyor.

"Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. Nesil performansına sahip konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. Nesil performansına sahip ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. Nesil performansına sahip ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları