yükleniyor...

Lenovo, C220 adlı akıllı gözlüğünü tanıttı

Lenovo, Ces 2018’de yeni akıllı gözlüğü Lenovo C220’yi Las Vegas’da tanıttı.

60 gram ağırlığa sahip Lenovo C220, arttırılmış yapay zekaya ve gerçekliğe sahip. Android işletim sistemini kullanan gözlük, etrafınızdaki nesneleri tanıyabiliyor. 

Gözlüğü kullanmaya başladığınızda bir gözünüz ile yapay zekalı arttırılmış gerçeklik deneyimini görken, diğer gözünüz ile etrafınızı cam gibi görmenizi sağlıyor.

Lenovo C220 New Glass, öneriler, talimat verme, bozuk ekipmanları tanımlama gibi özelliklere sahip. Bu özellikleri kullanırken hiç bir elinizi kullanmanıza da gerek kalmıyor.

Lenovo, C220 adlı akıllı gözlüğünü tanıttı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Lenovo, C220 adlı akıllı gözlüğünü tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla