yükleniyor...

League of Legends Şampiyonluk Ligi Başlıyor

League of Legends 2018 şampiyonluk ligi başlıyor. Kış Mevsimi heyecanı 20 Ocak günü başlıyacak.

Yenilenen formatı ile League of Legends 20 Ocak Cumartesi günü başlıyor. 9 hafta sürecek olan Kış mevsimi açılışını 2017 yılında final oynayan 1907 Fenerbahçe Espor ve BAUSuperMassive eSports yapacak.

LEAGUE OF LEGENDS 2018 KIŞ MEVSİMİ NE ZAMAN?

2017 yılında final oynayan  1907 Fenerbahçe ve Super Massive takımlarının oynayacağı maç ile başlayacak. 20 Ocak saat 15:00’de başlayacak. 2018 kış mevsimi şampiyonluğuna 1907 Fenerbahçe Espor, BAUSuperMassive eSports, Dark Passage.Dominos, Galakticos, HWA Gaming, Royal Bandits, Team AURORA ve YouthCREW takımları yarışacak.

Yapılan son değişiklikle ile birlikte her takım günde bir adet birer maç yapabilecek ve puanlama ise tek maç üzerinden hesaplanacak. Maçlar ise Cumartesi ve Pazar günleri saat 15:00’de başlayacak, Pazartesi günleri ise saat 18:00’de başlayacak.

Yapılan değişikliklerin tamamına ulaşmak için lolesports.com adresine bakabilirsiniz. Detaylar için tıklayabilirsiniz.

League of Legend kış mevsimi şampiyonasını izlemek isteyenler için Riot Games, Youtube ve Twitch üzerinden canlı yayınlayacak. 

Youtube: http://www.youtube.com/LoLTurkiye

Twitch: https://www.twitch.tv/riotgamesturkish

 

League of Legends Şampiyonluk Ligi Başlıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere League of Legends Şampiyonluk Ligi Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek American Horror Story Izle Kütahya Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Aba Nedir Abdül Ne Demek sosyal medya faydaları gta 6 sistem gereksinimleri nabızdan hamilelik testi