Kyk Wifi çıkış yapma

Kyk Wifi çıkış yapma problemine kesin çözüm bulduk. Önerileri dikkate alırsanız sizde kolaylıkla çıkışınızı yapabilirsiniz.

Kyk Wifi çıkış yapma

Zaman zaman wifi kyk çıkış sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu çoğu zaman karşılaşılan bir şeydir. KYK interneti fazla kullanıcı sayısı ve düşük bant genişliği gibi sebeplerle ve bazende kullanıcı cihazlarından kaynaklı sorunlar yaşatabiliyor. Burada anlatılanlar haricinde bir sorunla karşılaştıysanız aşağıdaki yorumlar bölümünde iletebilirsiniz.

KYK Wifi Çıkış Linki

Normal koşullarda wifi.Kyk.Gov.Tr adresindeki “Çıkış” düğmesine tıklayarak KYK Wifi’ den çıkış yapılmaktadır. Çıkış işlemini yapmadan önce önce “Durdur” düğmesine tıklamayı ve bağlantınızı durdurmayı unutmayınız.

KYK wifi çıkış yapmak için kyk’nın sitesini(wifi.kyk.gov.tr) tarayıcınızda açın. Bu adres kyk wifi ana sayfasıdır ve sırf kyk wifi ağına bağlı olduğunuzda açılır. KYK doğrulama sayfasını internet explorer ve google chrome tarayıcısı ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Diğer tarayıcılarda daha oldukca sıkıntı yaşanmakta.

Kyk Wifi çıkış yapma

Kyk Wifi çıkış yapma

KYK Wifi Çıkış Yapma

KYK wifi sık saatlerde (özellikle akşam saatlerinde) çıkış yapma sorunu yaşatabiliyor. Bu sorunu en az seviyeye indirmek için ilk önce aktüel bir tarayıcı kullanmalı ve ancak çıkış yapmak için dahi olsa kablosuz internet distribütör cihaza (access point) olabildiğince yakın olmanız gerek.

Yoğun saatlerde kullanımı artan kyk wifi’ı bağlı cihaz sayısının artması ve ping sürelerinin uzaması (ve herkesin film izlemesi) sebebiyle çıkış yapma işleminde aksaklıklar yaşanıyor. Bu sıkıntı ancak çıkış için değil, sık saatlerde giriş yapmak arzulayan kullanıcılar de ilgilendiriyor.

Beklenmeyen Bir Hata Oluştu

Wifi KYK ağına giriş veya çıkış yapmak istediğinizde bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde bu hata ile karşı karşıya gelme ihtimaliniz yüksektir. Fazla cihazın bu internete bağlanmasından kaynaklı bu hatayı alırsınız. Bir süre bekledikten sonra bu sorun çözülecektir.

Yinede, güncel bir internet tarayıcı (Google Chrome) kullanıp, kablosuz erişim noktasına (access point) mümkün olduğunca yakın bulunarak giriş veya çıkış yapma işlemini deneyebilirsiniz. Unutmayın bunlar tek başına sorunun çözümü değil, ancak diğer olasılıkları devre dışı bırakma yöntemidir.

Diğer KYK Çıkış Sorunları

Daha az KYK çıkış sorunu yaşamak için KYK internetini kullandığınız vakit süresince bağlantınız kesilse bile 4.5 G bağlantısını açmayın. Mobil bağlantı cihazın IP adresini değiştireceği için bir müddet wifi sistemini kullanmanıza mani olacaktır.

Ayrıca tarayıcının pop-up engelleyicisini wifi.Kyk.Gov.Tr adresi için dönem dışı bırakmanız icap eder. Google’un en iyi tarayıcısı olan Google Chrome tarayıcısında popup pencerelerine izin vermek için şu adımları deneyebilirsiniz. Ayarlar’lar kısmına girin daha sonra Gelişmiş > Gizlilik ve Güvenlik > İçerik Ayarları > Pop-uplar ve Yönlendirmeler kısmından izin ver listesine ekleyebilirsiniz.

KYK çıkış yapmak için wifi kyk gov tr sayfasını kullanmanız gerektiğini ihmal etmeyin. Tüm bu anlattıklarımızı yaptıktan sonra hala çıkış yapmakta zorlanıyorsanız. Cihazınızın wifi özellğini kapatın, 3-5 saatlik bekleme süresinin geçmesini bekleyebilirsiniz. Bu süre sonuda KYK web oturumunuz sonlanır ve yeni bir cihazdan giriş yapabilirsiniz.

"Kyk Wifi çıkış yapma konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Kyk Wifi çıkış yapma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kyk Wifi çıkış yapma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları