yükleniyor...

Kuzey Kore'de iPad İsimli Tablet Üretildi!

Halkın dış ülkelerle olan ilişkisinin tamamen kesildiği ülke Kuzey Kore’de Ryonghung iPad adında tabletler üretildi. Her ne kadar Apple tarafından iPad ismi patentli olsa da şirket konu hakkında herhangi bir dava açamıyor.

Kuzey Kore’de ki yönetim şeklini bilmeyen yoktur. Yönetim halkın dış ülkelerden bilgi toplamasını engelleyerek yalnızca kendi belirlediği bilgi kaynaklarını kullanmalarına müsaade ediliyor. Ülke insanlarının ne kadarının Apple tabletlerinden haberdar olduğu bilinmez ama ülkede bu kez bir başka skandal daha yapıldı. Apple’ın iPad isimli tablet serisinin benzeri üretmeninde dışında bu kez ismi kullanıldı.

Ryonghung iPad isimli bu tabletin özellikleri ise bir afişte görüldü.8 inç ekran, 1 GB Ram, 8 GB depolama alanı, 4 çekirdekli 1.2 GHz işlemci, HDMI çıkışı gibi özelliklere sahip tablet yanında harici klavyesiyle birlikte verilecek. Tablet sadece Kuzey Kore’de satışa çıkacak

Kuzey Kore'de iPad İsimli Tablet Üretildi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Kuzey Kore'de iPad İsimli Tablet Üretildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla