Kurumlara 360 Derece Yapay Zeka

15.12.2018
A+
A-

Online meslek, bereketlilik ve etkileşim uygulamaları sunan küresel bilişim hizmetleri şirketi Zoho; Satış, Pazarlama, Müşteri Desteği ve Operasyonlarını bir arada çalıştıracak yeni kullanıcı deneyimi platformu Zoho CRM Plus’ı tanıttı.

Kurumlara 360 Derece Yapay Zeka

Yapay zekâ destekli yeni kuşak Zoho CRM Plus yardımıyla Zoho kullanıcıları; müşterilerinin farklı departmanlardaki işlemlerinin takibinin tamamını yapabilecek. İş zekası ve raporlama platformu ile zenginleşen Zoho CRM Plus, kurumların tek bir kanal üzerinden satın alan eğilimlerini derinlemesine anlamalarına ve üstün müşteri deneyimi sunmalarına yardımcı olacak.

“Kurumlar bundan sonra suni zekanın müşteriler için pozitif deneyimler yaratmasının önemini kabul ediyor” diyen CRM Essentials Kurucu Ortağı Brent Leary, kurumların odak noktasının sürdürebilir ve pozitif yönde müşteri deneyimi oluşturmak olduğunu ve yapay zekanın bu bakış açısıyla süreçlere entegre edildiğini konu alıyor. Leary, “CRM Plus yardımıyla Zoho; analizleri ekiplere otomatik olarak sunan akıllı asistanı Zia’nın tüm uygulamalardaki veriye erişmesine imkan tanıyor. Böylece sistem Satış, Pazarlama, Destek ve Operasyonların tek bir teknoloji çatısında toplandığı güçlü ve etken bir platform haline geliyor” dedi.

Bu yeni Müşteri Deneyimi Platformu’nda işletmeler artık sadece müşteriyle birebir iletişim kuran tüm ekipleri tek bir ara yüzde birleştirmekle kalmıyor, tek bir işlemle bütün alan kişi temas noktalarından alınan reel zamanlı, bağlamsal zekâyı kullanabiliyor. Platform, kesintisiz çoklu kanal alan kişi katılımı, veri toplama analizi ve bölümler arası işlemler için de yeni bir standart belirliyor. Her etkileşimden öğrenen yapay zekâ asistanı Zia, modern Zoho Analytics, iş zekası ve raporlama platformu ile zenginleşen yeni Zoho CRM Plus hakkındaki daha çok malumat için www.Zoho.Com/crm/crmplus adresi ziyaret edilebilmekte. Müşteri Deneyimi Platformu’ndaki diri güncellemeler için #ZohoCX’i takip ediniz.Ediniz.

"Kurumlara 360 Derece Yapay Zeka konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Kurumlara 360 Derece Yapay Zeka ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kurumlara 360 Derece Yapay Zeka ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları