Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Kıvanç Tatlıtuğ, sevdikleriyle beraber keyifli bir tatil geçiriyor – Magazin dünyasındaki son haberler

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ailesi ve yakın dostlarıyla beraber bir tatilde görüntülendi. Tatlıtuğ’un, hem dinlenmek hem de sevdikleriyle güzel anılar biriktirmek amacıyla tercih ettiği bu tatil, magazin dünyasının da ilgi odağı haline geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un, kendisi gibi ünlü oyuncu eşi Başak Dizer ve sevimli kızlarıyla birlikte çıktığı tatil, özgün ve keyifli anılarla dolu geçiyor. Hem Türkiye’nin hem de dünyanın farklı noktalarından arkadaşlarıyla bir araya gelen Tatlıtuğ, lüks bir tatil köyünde konaklıyor.

Tatil boyunca Kıvanç Tatlıtuğ ve ailesi, deniz, kum, güneşin keyfini çıkarırken, aktivitelerine de yön veriyor. Doğa yürüyüşleri, su sporları ve plaj voleybolu gibi etkinliklere aktif olarak katılan ünlü oyuncu, aynı zamanda sevdikleriyle vakit geçirerek de stres atıyor.

Dostlarıyla yapılan keyifli akşam yemeklerinde, birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakan Tatlıtuğ, geceleri ise eğlence mekanlarını keşfederek dans ediyor. Ailesiyle birlikte gece boyunca keyifli vakit geçiren ünlü oyuncu, tüm bu anları sosyal medya hesaplarından da paylaşmayı ihmal etmiyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ailesi ve dostlarıyla dolu dolu bir tatil geçirirken, fotoğrafları ve videoları da magazin dünyasında büyük ilgi görüyor. Hayranları, Tatlıtuğ’un tatil dolu anılarını merakla beklerken, onun daha da mutlu ve dinlenmiş bir şekilde günlük hayatına geri döneceğine inanıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, sevdikleriyle beraber keyifli bir tatil geçiriyor – Magazin dünyasındaki son haberler Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ailesi ve yakın dostlarıyla beraber bir tatilde görüntülendi. Tatlıtuğ’un, hem dinlenmek hem de sevdikleriyle güzel anılar biriktirmek amacıyla tercih ettiği bu tatil, magazin dünyasının da ilgi odağı haline geldi. Kıvanç Tatlıtuğ’un, kendisi gibi ünlü oyuncu eşi Başak Dizer ve sevimli kızlarıyla birlikte çıktığı tatil, özgün ve keyifli anılarla dolu geçiyor. Hem Türkiye’nin hem de dünyanın farklı noktalarından arkadaşlarıyla bir araya gelen Tatlıtuğ, lüks bir tatil köyünde konaklıyor. Tatil boyunca Kıvanç Tatlıtuğ ve ailesi, deniz, kum, güneşin keyfini çıkarırken, aktivitelerine de yön veriyor. Doğa yürüyüşleri, su sporları ve plaj voleybolu gibi etkinliklere aktif olarak katılan ünlü oyuncu, aynı zamanda sevdikleriyle vakit geçirerek de stres atıyor. Dostlarıyla yapılan keyifli akşam yemeklerinde, birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakan Tatlıtuğ, geceleri ise eğlence mekanlarını keşfederek dans ediyor. Ailesiyle birlikte gece boyunca keyifli vakit geçiren ünlü oyuncu, tüm bu anları sosyal medya hesaplarından da paylaşmayı ihmal etmiyor. Kıvanç Tatlıtuğ ailesi ve dostlarıyla dolu dolu bir tatil geçirirken, fotoğrafları ve videoları da magazin dünyasında büyük ilgi görüyor. Hayranları, Tatlıtuğ’un tatil dolu anılarını merakla beklerken, onun daha da mutlu ve dinlenmiş bir şekilde günlük hayatına geri döneceğine inanıyor.

ABONE OL
09 Ağustos 2023, 13:14:09

Kıvanç Tatlıtuğ’un ailesi ve yakın dostlarıyla birlikte keyifli bir tatil yapıyor.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.haberturk.com/kivanc-tatlitug-ailesi-ve-dostlariyla-tatilde-magazin-haberleri-3612599-magazin
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments