Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Kishu Coin Yorum ve Geleceği-Analizi 2022

Kishu Coin Yorum ve Geleceği-Analizi 2022

ABONE OL
05 Kasım 2022, 16:38:13

Merhabalar;Geldik Kishu Coin durağına. Sektör nereye, biz oraya diyorum ve MEME coinlere devam ediyorum. Daha öncesinde tatlı ejderha YooShi ve köpeksi insan SAITAMA coin ile ilgili yazmıştım. YooShi yazıma erişmek için tıklayınız. SAITAMA ile ilgili araştırma yazıma erişmek için de buraya tıklayınız. Şimdi geldik başka bir köpeğe:) Kishu Coin veya KISHU INU diye de geçer.Toplumun yön verdiği ve desteklediği, tamamen merkeziyetsiz ve patronsuz, çok fazla proje detayı olmadan kendi ekosistemini kuran coinlere MEME coin diyoruz. Bu coin türleri kendi sistemlerinde gelir elde ediyor, alışveriş yapıyor, proje üretiyor (Metaverse veya NFT) ve belirli şartlarda coin yakarak tokenin değerini artırmayı hedefliyor.Bakalım KISHU coin ne yapıyormuş:

  • KISHU TOKEN: KISHU INU ekosisteminde kullanılan para birimidir, cüzdanlara taşınabilir.
  • SWAP: Kolayca token değişimi yapılan sistem.
  • CRATE: NFT tabanlı bir market , üretilen NFT tabanlı projeler buradan satılıyor. Veya stake(pasif gelir,mevduat gibi) edilebiliyor.
  • AW PRINT: Cüzdanımsı bir araç diyebiliriz.
  • sWAG: Kishu ekosistemi ile geliştirilen projelerin gerçek dünyada yansımalarını ve etkinliklere katılımı sağlıyor.

Kishu coin kullanan herkes , her işlem hacminin yüzde 2’si kadar gelir elde edebiliyor. Stake gelirleri var. NFT üretip satabiliyorsunuz. Proje kısaca bu şekilde fakat daha detaylı bilgiler için tıklayınız.Teknik analiz yapmaya çalışıp komik olmayalım, yapanı da dinlemeyin çünkü bu tip coinler insan psikolojisi ile hareket eder. Topluluk götürür bunları.Temel analiz kısmında ise beğendiğim projelerden yaptığım gibi arz ve token dağıtımı kısmına girmek zaten çok saçma ama bir detay yakalamış durumdayım. Bu sebeple Kishu coin diğer iki proje gibi aklıma çok yatmadı.KISHU coin’de token yakma protokolünü ben göremedim. Yani belirli bir HOLD sayısına erişince veya her işlemde şu kadar coin yakacağız diye bir şey okumadım ben WhitePaper’da. Yukarıda whitepaper linkini koydum, sizde bakabilirsiniz. Eğer coin yakımı olmayacaksa, piyasa bunu düzgün algılamaz diye düşünüyorum. SHIBA coinde de yaktıkça popülerlik arttı çünkü. Bu Kishu coinin en büyük eksisi gibi geldi bana. Bir de kapsamlı ve amaca uygun cüzdanları yok gibi sanki.Son söz;Whitepaper beni ikna edemedi ama MEME coin olduğu için kesin bir şey demek zor. Sepette çok az miktarda tutulabilir. Rüzgar eserse coin yakımı filan dinlemezler çünkü. Riskin yüksek olduğunu hiç bir zaman unutmayın.Herkese bol kazançlar, vesselam:)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments