yükleniyor...

Kıpkırmızı OnePlus 5T Tanıtıldı!

Tanıtıldığı andan itibaren oldukça ilgi gören akıllı telefon OnePlus 5T modelinin kırmızı renk seçeneği de resmi olarak tanıtıldı.

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan OnePlus 5T modeli akıllı telefon oldukça ilgi çekmişti. Bu ilgi çekici ürünün şimdi de Lava Red adı verilen kırmızı renkli modeli tanıtıldı.

Apple tarafından geçtiğimiz aylarda satışa sunulan ve asıl amacı AIDS hastalığı için farkındalık yaratmak olan iPhone 7 ürününe oldukça benzer bir görünüme sahip olan kırmızı renkli OnePlus 5T tanıtıldı.

Cihazın arka yüzüne baktığımız zaman iPhone 7 Plus modeline oldukça benzeyen bir akıllı telefon görünümüne sahip duruyor. OnePlus 5T’nin kırmızı modelinde siyah ve kırmızı renkleri ön plana çıkmış.

Son dönemin en çok ilgi gören cihazları çerçevesiz telefonlar olmaya başladı. OnePlus 5T modelinin de çerçevesiz bir akıllı telefon olması üzerine büyük bir ilgi çekiyor. Bu tarz bi telefonun kırmızı renkli versiyonu da tasarım açısında çok şık bir görünüm kazandırıyor.

OnePlus 5T gücünü Snapdragon 835 yonga setinden alıyor. 6 ve 8 GB RAM seçenekleriyle birlikte 64 ve 128 GB dahili depolama alanı bulunan seçenekleri mevcut. Cihazın arkasında 16 ve 20 MP çözünürlüğe sahip iki adet kamerası mevcut. 3300mAh pil ömrüne sahip olan cihaz pazara Android 7.1.1 Nougat ile çıkıyor.

Kıpkırmızı OnePlus 5T Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Kıpkırmızı OnePlus 5T Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla